dieťa

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
dieťa

Dobrý deň, otec udaný v rodnom liste nie je, testy DNA nie sú. On už dlhé roky nie je evidovaný nikde, ani úrad práce ani sociálna ani zdravotná, takže dlhy ma tiež. Moja otázka malá ma 4 roky ak by sme šli na sud to riešiť, aký postih z toho môže mat on, keďže prijem žiadny nemá rieši sa to basou ?

Lucia, 12. 3. 2024, 78x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Zrušenie náhradného výživného

Dobrý večer. Úrad mi vyplácal náhradné výživné.Vydala som sa a s manželom máme vraj dostačujúci…

Veronika, 30. 1. 2017, 2748x zobrazenie

Otcove dlhy

Dobrý deň, som študent vysokej školy(3. rok), rodičia sú rozvedení od mojich troch rokov. Môj otec…

Lukáš, 21. 4. 2017, 2499x zobrazenie

Výška výživného

Dobrý deň, po mojom rozvode v septembri 2016 sa riešilo výživné na moje 2 deti. Exmanželka mi…

Výživné na maloleté deti

Dobrý deň,prosim o radu,exmanžel mi odmieta zaplatiť výživné na dieťa stanovene súdom v plnej výške…

Lenka, 13. 11. 2017, 2519x zobrazenie

určenie vyživneho

ziadost o rozvod bola podana 30.1.2017, nedohodli sme sa na vyživnom,muž je nezamestany dlhodobo.…

Linda, 22. 9. 2017, 2490x zobrazenie

Rozvod - ako sa delí majetok a rieši starostlivosť o deti?

Byt sme nadobudli počas manželstva, no z mojej strany som prispel 90% sumou. Aj v tomto prípade z…

Marek, 3. 5. 2017, 2906x zobrazenie