dedenie bytu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
dedenie bytu

Dobry den, nedavno som sa vzdala dedicstva v prospech matky posmrti otca ktory nenapisal zavet - chceli sme usetrit za dedicske konanie. Teraz matka vymysla ze preda byt a pojde do mensieho, obavam sa ze ju niekto podvedie a pride o vsetko - existuje nejaka moznost zrusit moje vzdanie sa dedicstva?

Timea, 20. 9. 2017, 1158x zobrazenie

Podnájom, výpovedná lehota, prenajímateľ v exekúcii, povinnosť informovať?

Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o radu. Bývam s deťmi v prenajatom byte. Zistila som, že byt…

Písomný výsluch je možný, alebo sa musím dostaviť na políciu osobne?

Som predvolaná vypovedať na polícii, ktorá zakategorizovala istý trestný čin patriaci do trestného…

Nárok na invalidný dôchodok

Dobrý deň, chcela by som pomôcť s vecou, ktorá sa týka mojej tety. Pracovala ako opatrovateľka v…

štátna inštitúcia

Pozdravujem, chcem sa opýtať, či je nejaký zákon, ktorý stanovuje štátnym inštitúciám ako napr.…

Jaroslav, 8. 3. 2017, 2436x zobrazenie

Spor o nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa informovať, ako vyriešiť situáciu, keď nehnuteľnosť vlastnia 2 blizke osoby a…

Ako postupovať pri vymáhaní dlhu zdravotnou poisťovňou o ktorom som presvedčení že bol splatený ?

Dobrý deň posledný rok ma sociálna poisťovňa terorizuje cez spoločnosti ktoré by odomňa mali…

Filip, 9. 2. 2017, 2075x zobrazenie