dedenie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
dedenie

dobrý deň chcel by som vás poprosiť o radu, starká kupuje auto, ale peniaze na kúpu auta jej zabezpečujem ja ako vnuk z vlastných zdrojov...., nechcem aby mi peniaze vracala ale chcem sa poistiť neakým spôsobom aby v pripade jej úmrtia prešlo vlastníctvo auta na mňa nakoľko jeho kúpu financujem ja ale z dôvodu bonusu na ZTP ktorý má starká bude majiteľkou aita ona a nechcem aby v prípade úmrtia išlo auto do dedičského konania a bolo predmetom dedenia pre iných dedičov nakoľko ho financujem ja

Branislav, 22. 4. 2017, 734x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Dědické právo

Dedičské konanie

Dobrý deň , na základe dedičského konania som sa stal vlastníkom 1/4 nehnuteľnosti/ rodinného domu…

Jozef, 28. 4. 2017, 2728x zobrazenie

Vyrovnanie so súrodencom - dedičstvo

Dobrý deň, manželovi zomrel otec vo februári 2014. V rodinnom dome ostala bývať invalidná matka a…

Monika, 20. 2. 2017, 2884x zobrazenie

Byt

Dobry den. Po smrti matky zostali traja majitelia bytu (dedici). Jeden z nich ma trvale bydlisko a…

Roman, 17. 7. 2017, 2320x zobrazenie

dedičské konanie

Dobrý deň, prosím poradiť ohľadne nehnuteľnosti,ktorú manželka zdedila po nebohom otcovi,to je 1/6…

Rolan, 5. 4. 2017, 2589x zobrazenie

Testament

Dobrý deň. Mám 17 rokov. Je možnosť, že figurujem v dedičskom konaní po prastarom otcovi. Je nejaká…

Natalia, 28. 7. 2017, 2523x zobrazenie

Ako nezdediť dlh

Dobrý deň! Sestra odišla do zahraničia a máme obavu, ze si berie úver. Čo mám robiť, ak nechcem,…

Aas, 31. 7. 2017, 2849x zobrazenie