Darovacia zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Darovacia zmluva

exmanzel daroval svoju cast bsm vnucke,nieje plnoleta,nema obcianstvo sr, da sa napadnut zmluva?nemam istotu ze vnuca je moje.

Gabriela, 3. 7. 2017, 1060x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Rozvod/vysporiadanie majetku

Pekný deň prajem, chcela by som sa informovať. Budeme sa rozvádzať/prišla som mu na neveru.…

Lucia, 10. 1. 2019, 2452x zobrazenie

Zrušenie náhradného výživného

Dobrý večer. Úrad mi vyplácal náhradné výživné.Vydala som sa a s manželom máme vraj dostačujúci…

Veronika, 30. 1. 2017, 2748x zobrazenie

Výška výživného

Dobrý deň, po mojom rozvode v septembri 2016 sa riešilo výživné na moje 2 deti. Exmanželka mi…

Rozvod - ako sa delí majetok a rieši starostlivosť o deti?

Byt sme nadobudli počas manželstva, no z mojej strany som prispel 90% sumou. Aj v tomto prípade z…

Marek, 3. 5. 2017, 2906x zobrazenie

Rozdelenie bsm a dlhou bez rozvodu po dohode manzelov

Dobry den dali by sa rozdelit dlhy a bsm bez rozvodu po dohode manzelov.napr byt a hypoteka na…

Mária, 15. 6. 2017, 2381x zobrazenie

Výživné na maloleté deti

Dobrý deň,prosim o radu,exmanžel mi odmieta zaplatiť výživné na dieťa stanovene súdom v plnej výške…

Lenka, 13. 11. 2017, 2517x zobrazenie