Darovacia zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Darovacia zmluva

Dibry den, koľko stoji vypracovanie darovacej zmluvy na byt asme 3 surodenci a otec. Otecovi sa nahle zhorsil zdravotny stav, tak by sme to chceli poriesit. Mozme ostat 3 vlastnici? Kolko stoji overenie na ziskanie generalnej plnej moci? Ďakujem Sasáková

Martina, 11. 9. 2022, 231x zobrazenie

Nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru. …

Možu mať dlhy manžela dopad na moj maejtok nadobudnutý po rozvode?

Dobrý deň. Chcem Vás poprosiť o radu. S mojím manželom sme bývali spoločne v byte,ktorý sme nemali…

Stratil som súdne rozhodnutie, ako zistím kedy mi skončí podmienka?

Dobrý deň. Rád by som poprosil o informáciu, ako zistím kedy mi končí podmienka, nakoľko som…

Najdena zavet

Dobry den, mala by som otazku ohladom dedicstva. V roku 2000 zomrela matka a zanechala zavet o…

závet

Dobrý deň, prosim vás prečo pri závete písaným notárom netreba overovať podpisy? ďakujem za odpoveď

Natália, 24. 5. 2017, 2250x zobrazenie

Reklamácia nekvalitnej práce

Obraciam sa na Vás s otázkou, ktorú si potrebujem objasniť. Dal som si urobiť fasádu domu, podpísal…