Darovacia zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Darovacia zmluva

Dibry den, koľko stoji vypracovanie darovacej zmluvy na byt asme 3 surodenci a otec. Otecovi sa nahle zhorsil zdravotny stav, tak by sme to chceli poriesit. Mozme ostat 3 vlastnici? Kolko stoji overenie na ziskanie generalnej plnej moci? Ďakujem Sasáková

Martina, 11. 9. 2022, 287x zobrazenie

Vrátenie VP

Dobrý večer .. Chcel by som sa informovať a požiadať o radu pri žiadosti o predčasné vrátenie VP a…

Vymáhanie?

Dobrý deň, dcéra písala práce na zákazku cez www.zaverecneprace.sk. Vzhľadom na aktuálne rodinné…

Diana, 21. 4. 2017, 2442x zobrazenie

Trestné oznámenie

V akom prípade sa dá stiahnuť trestné oznámenie? Podala to manželka na muža. Manželka bola zbitá a…

Podnájom, výpovedná lehota, prenajímateľ v exekúcii, povinnosť informovať?

Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o radu. Bývam s deťmi v prenajatom byte. Zistila som, že byt…

Ručiteľ a premlčacia doba

Dobry den..Prosim vas pekne o radu.. V roku 2003 som podpisal zmluvu o uvere ako rucitel.Dotycny…

osobny bankrot a hypoteka na krku

dobry den .. chcem sa opytat ,ci je mozne poziadat o osobny bankrot ,ked mam na seba hypoteku …

Darina, 31. 7. 2019, 2109x zobrazenie