darovacia zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
darovacia zmluva

Prepis rodinného domu na manželku

Mária, 27. 12. 2021, 297x zobrazenie

dlh v zahranici

Dobrý deň, chcem sa spytat jednu otázku. pred pól rokom som odišel z irska kde som 3 roky pracoval,…

Chcem do 14 dní vrátiť zakúpený tovar ale nechcú mi vrátiť plnú sumu

Chcem sa opýtať, kúpila som si robot link a som ho vyskúšala a podľa zákona vrátila do 14 dní.…

Rekreačná chata - založená nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa opýtať, pred tromi rokmi som chcela manželovi pomôcť, nakoľko vstupoval do…

Predaj nehnuteľnosti ak jeden zo spoluvlastníkov nesúhlasí

Chceme predať rodinný dom po rodičoch. Sme štyria vlastníci.Vsetci súhlasia,okrem jedného, ktorý…

Bazén objednaný ale nedodaný

Dobrý deň,  Chcela by som sa opýtať, že cez portál Bazos.sk som si chcela kúpiť bazén. Žene od…

Pozemok v spoluvlastníctve

Dobrý večer prajem, strašne rada by som sa informovala na môj problém. S manželom máme pozemok o…