Byvanie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Byvanie

Nám problémy z bývalou majiteľkou bytu ,chce aby som platila maľovanie tepovanie a ten byt chce predať ..vrátila mi depozit 700e a 475 si nechala na vymalovanie bytu ..a stále mi nedá pokoj teraz prišla z tým že nemám vyplatený nedoplatok za rok 2018elektrinu..ale mala som doklad teraz už tretí deň

Anna, 24. 6. 2021, 381x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Neodovzdanie nebytových priestorov

Dobrý deň Predošlý vlastník nášho kúpeného bytu nám neodovzdal pivničné priestory. Mali sme najprv…

Eva, 23. 8. 2017, 2364x zobrazenie

Pozemok

Boli sme traja spoluvlastníci pozemku, 1/4,1/4 a 1/2. Najvačší spoluvlastník predal svoju časť…

Ida, 20. 7. 2017, 2307x zobrazenie

Zalozne pravo na dieta (zastupca)

Dobry den, chcem chcem zobrat hypoteku na rodicovsky dom ale vlastnik je neplnolety so svojou…

Jan, 28. 5. 2017, 2258x zobrazenie

Predaj nehnutelnosti

Zdravím,odkúpila som DB do OV..Chcem ho v dohľadnej dobe predať,takze budem platiť daň z predaja…

Stefania, 9. 5. 2018, 2002x zobrazenie

Vada bytu - kúpa nehnuteľnosti

Pred kúpou bytu som sa pýtala na hlučnosť  susedov a ich správanie. Malo byt bezproblémové, čo…

Veronika, 13. 11. 2017, 2258x zobrazenie

Zdedený družstevný byt, čo je výhodné s ním spraviť.

Dobrý, mama s otcom boli rozvedení. Otec užíval družstevný byt kde členkou družstva bola aj mama.…

Stanislava, 2. 2. 2017, 2293x zobrazenie