Byvanie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Byvanie

Nám problémy z bývalou majiteľkou bytu ,chce aby som platila maľovanie tepovanie a ten byt chce predať ..vrátila mi depozit 700e a 475 si nechala na vymalovanie bytu ..a stále mi nedá pokoj teraz prišla z tým že nemám vyplatený nedoplatok za rok 2018elektrinu..ale mala som doklad teraz už tretí deň

Anna, 24. 6. 2021, 435x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Odstúpenie od kúpnej zmluvy o prevode vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, či sa dá odstúpiť od Kúpnej zmluvy o prevode…

Alena, 27. 3. 2017, 2442x zobrazenie

Darovacia zmluva

Dobrý deň, na základe darovacej zmluvy, ktorá bude zahŕňať aj vecné bremeno doživotného užívania…

Patricia, 9. 5. 2017, 2667x zobrazenie

Neoprávnené vysťahovanie

Zdedila som rod. dom, ale sú tam 4 byt. jedn. a pozemok. Jeden z bytov nie je právne vysporiadaný.…

Dagmar, 28. 7. 2017, 2448x zobrazenie

Problém s Casareal

Dobrý deň, máme problémy so spoločnostou Casareal vyhrážajú sa nám ak nezaplatime nájomné, tak nás…

Andrea, 12. 6. 2017, 2738x zobrazenie

Byt

Dobry vecer mam otazocku rodicia prisli pred 8rokmi o byt islo o bytovu mafiu da sa stim nieco este…

Antonia, 4. 4. 2017, 2404x zobrazenie

Prepis bytu

Dobrý deň, chceli by sme vedieť ako postupovať keď chce manžel previesť vlastníctvo bytu na…

Andrea, 9. 2. 2017, 2534x zobrazenie