Bytové družstvo verzus Zákon č. 211/2000 Z. z.

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Bytové družstvo verzus Zákon č. 211/2000 Z. z.

Dobrý deň, Rad by som vedel s určitosťou, či Okresné stavebné bytové družstvo (OSBD) spadá pod výnimky, na ktoré sa nevzťahuje Zákon č. 211/2000 Z. z.? Zákon o slobodnom prístupe k informáciám a ... )? Tvrdia, že áno a nechcú mi odpovedať :-( .

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Právo v bytovom dome

Dobrý deň.V. 6 poschodovom bytovom dome máme v garzonke starú ženu ktorej je hygiena cudzia,páchne…

Alexander, 25. 5. 2017, 2233x zobrazenie

Ako napísať splnomocnenie?

Dobrý deň,moj syn si podal pred dvomi rokmi návrh na stretávanie s maloletým dieťaťom. Bolo jedno…

Olga, 10. 2. 2017, 3171x zobrazenie

Predaj nehnuteľnosti v spoluvlastníctve ak je na spoluvlastníkovi exekúcia

S ďalším rodinným príslušníkom ( bratrancom ) vlastním nehnuteľnosť ( vinice a priľahlé parcely ) o…

Reklama

Dobrý deň, chcel som sa spýtať či je možné vysúdiť obnos peňazí od spoločnosti Playboy, za…

Riešenie incidentu s AAA auto

Dobrý deň. Chcem sa opýtať ako sa dá brániť voči podvodnikom s AAA auto. Moj prípad je ako každý…

Lenka, 31. 7. 2017, 2416x zobrazenie

Darovacia zmluva - čo všetko obnáša klauzula "poskytnúť darujúcemu potrebnú pomoc v starobe"?

Dobrý deň, Potreboval by som vysvetliť, či ozrejmiť klauzulu v darovacej zmluve. Ak je tam…