Bytové družstvo verzus Zákon č. 211/2000 Z. z.

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Bytové družstvo verzus Zákon č. 211/2000 Z. z.

Dobrý deň, Rad by som vedel s určitosťou, či Okresné stavebné bytové družstvo (OSBD) spadá pod výnimky, na ktoré sa nevzťahuje Zákon č. 211/2000 Z. z.? Zákon o slobodnom prístupe k informáciám a ... )? Tvrdia, že áno a nechcú mi odpovedať :-( .

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Dobrý deň. Keď ako spotrebiteľ mám právo odstúpiť od kúpnej zmluvy, môže mi toto právo predajca…

Juraj, 10. 10. 2017, 2376x zobrazenie

Manželstvo s cudzincom, trvalý pobyt, pohyb po EU

Dobrý deň, chcem vás poprosiť o radu. Uzavrela som manželstvo s Albáncom minulý týždeň,v pondelok…

Nikola, 29. 11. 2017, 2459x zobrazenie

Vymáhanie pohľadávky - stávkovanie

Je právne vymáhateľné, pokiaľ som poslal podvodníkovi peniaze za služby spojené so stávkovaním?…

Lukas, 20. 9. 2017, 2360x zobrazenie

Škoda na majetku

Dobrý deň, prosím Vás o radu, ako by som mal postupovať pri riešení nasledovného problému: Na…

Jaroslav, 7. 4. 2017, 2467x zobrazenie

ochrana práva na obci, ak došlo k zrejmému zásahu do pokojného stavu

Vlastním časť dvojdomu so záhradou, podielový spoluvlastn. začal z mojej časti záhrady o výmere cca…

Marta, 4. 5. 2017, 2423x zobrazenie

Ako napísať splnomocnenie?

Dobrý deň,moj syn si podal pred dvomi rokmi návrh na stretávanie s maloletým dieťaťom. Bolo jedno…

Olga, 10. 2. 2017, 3340x zobrazenie