Byt

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Byt

Dobry den,som rozvedena a ex manzel ostal byvat byte ,ktory mame pol na pol,kedze mi neplatil vyzivne na jeho ciastku je exekucia vyse roka,chcem sa opytat,ako mam postupovat,ci mam dat navrh na sud aby ma ex vyplatit z mojej ciastky,otazne je ,ze on nikde nerobi,ci to riesit sudom alebo exek

Adriana, 21. 11. 2017, 988x zobrazenie

Kedy platím daň z predaja nehnuteľnosti?

Dobrý deň,  chcel by som vedieť či budem platiť daň z kúpy nehnuteľnosti, ak nehnuteľnosť…

Aký sposob prepisu domu je najlepší pre ochranu pred exekúciou?

Som vydatá a manžel má nevyriešené exekúcie. Chceme prepísať dom z rodičov na mňa tak, aby…

Ako zabezpečiť aby moj majetok dedili iba moje deti?

Dobrý deň, potrebovala by som sa Vás opýtať nasledovné: akým právnym krokom môžem ošetriť to , aby…

Predmet kúpnej zmluvy

Dobry den chcela by som sa informovat z katastra nehnutelnosti nam povedali, ze ked sme neni…

Nesplácal som požičku od Excredit, teraz chcú 7000eur, ako sa mám brániť?

Dobrý deň, pred 9 rokmi som zobral požičku 30 000sk /1000 e/ od Ex credit , medzi tým som niečo…

Písomný výsluch je možný, alebo sa musím dostaviť na políciu osobne?

Som predvolaná vypovedať na polícii, ktorá zakategorizovala istý trestný čin patriaci do trestného…