Byt

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Byt

Dobry den,som rozvedena a ex manzel ostal byvat byte ,ktory mame pol na pol,kedze mi neplatil vyzivne na jeho ciastku je exekucia vyse roka,chcem sa opytat,ako mam postupovat,ci mam dat navrh na sud aby ma ex vyplatit z mojej ciastky,otazne je ,ze on nikde nerobi,ci to riesit sudom alebo exek

Adriana, 21. 11. 2017, 1035x zobrazenie

Súdne poplatky pri odstúpení výkonu súdneho rozhodnutia exekútorovi

Dobrý deň, na základe súdneho rozhodnutia mal predávajúci (firma) vyplatiť kúpnu cenu vráteného…

Zalozne pravo

Dobry den chcem sa opytat mam 15 rocne dieta a a mali sme dedicke konanie ohladne domu ktoru…

Jan, 17. 5. 2017, 2413x zobrazenie

Predbežné opatrenie-týranie blízkej osoby

Dobrý deň chcela by som Vás požiadať o radu v prípade podania návrhu o predbežné opatrenie ( zákaz…

Zmluva S16978465

Zobral som si úver od spoločnosti Finzo, 200 Eur, ktorý som ani nepotreboval .neskôr som bol v…

Nadobudnutie pozemku vydržaním - po akej dobe?

Prajem dobrý deň. Prosím Vás o usmernenie ohľadom nadobudnutia pozemku vydržaním. Ak mám dobrú…

Vymáhanie podlžnosti

Dobrý deň v roku 2009 som bola ručiť na pôžičku,dotyčná osoba po čase neplatila,prišlo mi oznámenie…