BSM

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
BSM

Prosim vas Ked mame pocas manzelstva podpisane papiere o vysporiadani BSM pri rozvode by mne ako manzelke neprinalezalo nic ani po 20 rokoch ?dakujem

Eva, 14. 12. 2017, 1151x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Zapretie otcovstva - nemanželský syn

Dobrý deň, počas trvania manželstva sa mi narodil nemanželský syn. S manželom sme v rozvodovom…

Klaudia, 20. 2. 2017, 2602x zobrazenie

Výživné

Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať. Môj priateľ je vdovec, stará sa o 12ročnú dcéru,platí hypotéku,…

Monika, 28. 4. 2017, 2461x zobrazenie

Hypotéka pred svadbou

Dobrý deň,so snúbencom u (26,27r.) chceme tento rok kúpiť si vlastný byt. Svadba bude až o 2 roky,…

Silvia, 15. 6. 2019, 1884x zobrazenie

Výživné na maloleté deti

Dobrý deň,prosim o radu,exmanžel mi odmieta zaplatiť výživné na dieťa stanovene súdom v plnej výške…

Lenka, 13. 11. 2017, 2517x zobrazenie

Zrušenie trvalého pobytu exmanžela

Moja známa obýva byt, ktorý bol po rozvode s exmanželom prevedený darovacou zmluvou na ich dve…

Dušan, 20. 2. 2017, 3438x zobrazenie

zakaz styku s otcom

Dobry den, mam problem ohladom byvaleho partnera.Cakame na pojednavanie ohladom zverenia do osobnej…

Zuzana, 7. 7. 2017, 2582x zobrazenie