BSM

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
BSM

Prosim vas Ked mame pocas manzelstva podpisane papiere o vysporiadani BSM pri rozvode by mne ako manzelke neprinalezalo nic ani po 20 rokoch ?dakujem

Eva, 14. 12. 2017, 1108x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

INFO

DOBRY DEN PRAJEM.OPISEM SITUACIU.S MANZELKOU SI UZ DLHSI CAS NEROZUMIEME.TAK SME SA ROZHODLI,ZE…

MARIAN, 7. 3. 2017, 2457x zobrazenie

určenie vyživneho

ziadost o rozvod bola podana 30.1.2017, nedohodli sme sa na vyživnom,muž je nezamestany dlhodobo.…

Linda, 22. 9. 2017, 2396x zobrazenie

Výživné na plnoletú osobu

Dobrý deň, môže plnoletá osoba, študujúca na VŠ, požiadať biologického otca o platenie výživného…

Katarína, 23. 5. 2017, 2312x zobrazenie

vyzivné na partnerove deti

dobry den, rátam sa ako spoluposudzovaná osoba pri vypocitavani vyzivneho na partnerove deti ak nie…

Emily, 18. 10. 2017, 2303x zobrazenie

Rozvod/vysporiadanie majetku

Pekný deň prajem, chcela by som sa informovať. Budeme sa rozvádzať/prišla som mu na neveru.…

Lucia, 10. 1. 2019, 2276x zobrazenie

Ako mám ukončiť vyživovaciu povinnosť?

Dobrý deň prajem.V auguste mi končí vyživovacia povinnosť na dcéru, ktorá už skončila strednú školu…

Radoslav, 19. 6. 2017, 2305x zobrazenie