9 mesacny syn

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
9 mesacny syn

Dobry den, chcela by som sa spytat zila som s priatelom s ktorym mam maleho syna ale on stale pil a o maleho sa moc nezaujimal a nakoniec nas vyhodil s bytu tak som isla s malym k svojim rodicom.... A teraz mi robi zo zivota peklo .... Chce mi zobrat syn a vyhraza sa sudom a socialkou

Lenka, 10. 12. 2017, 1058x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Ako postupovať pro rozšírení BSM?

Dobrý deň, manželka získala už počas trvania nášho manželstva dom s pozemkom v ktorom žijeme a to…

Do kedy platí vyživovacia povinnosť rodiča?

Dobrý deň, mám nárok na to, aby otec platil mi výživné, s otcom nežijem vzhľadom na jeho agresívne…

Andrea, 20. 6. 2017, 2793x zobrazenie

Zamietnutie pobytu cudzinca na Slovensku cudzineckou políciou

Dobrý deň chcem sa opýtať - môže cudzinecká polícia zamietnuť trvalý pobyt manželovi Alvánskeho…

Nikola, 14. 12. 2017, 2640x zobrazenie

určenie vyživneho

ziadost o rozvod bola podana 30.1.2017, nedohodli sme sa na vyživnom,muž je nezamestany dlhodobo.…

Linda, 22. 9. 2017, 2489x zobrazenie

Rozvod manželstva uzavretého v ČR

Dobrý deň, chcem sa rozviesť s manželkou pre jej neveru. Ona je ale Češka a i svadbu sme mali na…

Ján, 27. 2. 2017, 2642x zobrazenie

Výživné na plnoletú osobu

Dobrý deň, môže plnoletá osoba, študujúca na VŠ, požiadať biologického otca o platenie výživného…

Katarína, 23. 5. 2017, 2408x zobrazenie