Jak funguje Právní poradna?

Zadejte Váš dotaz do právní poradny

Nový dotaz do veřejné právní poradny zadáte pomocí formuláře. Pokud ještě nemáte vytvořený účet, bude Vám automaticky vytvořen na základě vyplněných informací. Vaše osobní údaje nezveřejňujeme, vše je naprosto anonymní.

Zadat otázku do právní poradny

Čekejte na odpověď

Zadaný dotaz se uloží do databáze a pokud na něj některý z advokátů odpoví, otázka i odpověď se zobrazí na portálu  a Vy budete informování e-mailem. Jelikož je tato služba zdarma, nemůžeme garantovat zodpovězení každé otázky. Pro garantovanou odpověď proto volte službu  privátní konzultace s garancí odpovědi - Online konzultace s advokátem.

Vaši otázku uvidíte i ve svém účtu

Potřebujete odpověď právníka co nejdříve?

Pokud na právní názor advokáta na Váš problém spěcháte, nebo se chcete zeptat privátně,  doporučujeme zvolit službu "Konzultaci s advokátem online", kdy odpověd advokáta získáte typicky do dvou pracovních dnů na Váš e-mail, bez zveřejnění na portále. Máte i možnost položit podotázku.

Požádejte o privátní konzultaci s advokátem
Jste advokát?
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít