Jak funguje Poptávka právní služby?

Jak funguje Poptávka právní služby

POTŘEBUJETE PRÁVNÍ SLUŽBU?

Potřebujete sepsat nebo zkontrolovat smlouvu? Právní zastupování u soudu nebo rozsáhlejší analýzu problému? Řešíte rozvod, péči o děti, ochranu spotřebitele, zakládáte nebo prodáváte firmu? Expandujete do zahraničí?

Zadat poptávku právní služby

NEVÍTE KTERÉHO ADVOKÁTA KONTAKTOVAT?

Advokáti se typicky specializují na různé právní oblasti. Hledejte v katalogu advokátů online dle jejích specializace, zkušeností, místa nebo hodnocení. Kontaktujte online přímo advokáta, který Vám vyhovuje.

Vaše poptávky v sekci Můj účet

POŽÁDEJTE O NABÍDKU PRÁVNÍ SLUŽBY-ZADEJTE POPTÁVKU

Pokud nemáte čas individuálně vyhledávat a kontaktovat advokáty, zadejte poptávku právní služby. Získáte tak nabídky od více advokátů. Z došlých nabídek si vyberte tu, která Vám bude nejvíc vyhovovat. Před výběrem a potvrzením objednávky můžete s advokáty komunikovat přes své účty na portálu.

Vaše poptávky v sekci Můj účet

PLATBA ZA PRÁVNU SLUŽBU

Po výběru nabídky a advokáta se s ním dohodněte, jak za službu budete platit. Pro svôj komfort můžete využít i platební bránu portálu, kde zaplatíte předem online a  advokát dostane zaplaceno až po dodání služby.

Vaše poptávky v sekci Můj účet

DODÁNÍ SLUŽBY V DOHODNUTÉM TERMÍNU

S advokátem se domluvíte na konkrétním termínu dodání služby. Pokud jste službu platil/a přes portál, dodání služby pak potvrdíte a Vaše platba se vyplatí advokátovi. Spolu můžete snadno komunikovat přes svoje účty na portále.

Vaše poptávky v sekci Můj účet
PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít