Vzor výpovědi plné moci - 2019

Vzory zmlúv a dokumentov
Kontrola zmluvy advokátom
Príprava zmluvy advokátom
  • Prečítaných 8 385x
  • Stiahnutých 4x

Vzor výpovědi plné moci - 2019

  • Občianske právo
  • vzor
  • jednání
  • Vzor výpovědi plné moci - 2019

    Zmocnění zanikne, kromě jiného, i v případě, že je (plnou moc) zmocněnec vypoví. Vypoví-li zmocněnec zmocnění (plnou moc), musí zmocněnec učinit ještě vše, co nesnese odkladu, aby zmocnitel nebo jeho právní nástupce neutrpěl újmu. Jeho právní jednání má tytéž účinky, jako by zmocnění ještě trvalo, neodporuje-li tomu, co nařídil ještě zmocnitel nebo jeho právní nástupce.

    Vzor pro výpověď plné moci je v příloze a slouží k inspiraci. Doporučujeme vždy konzultaci s právníky pro řešení právních záležitostí.

    Otázka na právníka, 2. 10. 2019
Autor:

Otázka na právníka

Inovativní nástroj pro advokáty a uživatele k řešení právních záležitostí on-line. Usnadňuje a zefektivňuje kontakt a komunikaci uživatelů (občanů, podnikatelů a firem) s advokáty a AK.

Ďalšie vzory zmlúv

Trvání na zam. poměru

Trvání na dalším zaměstnávání Výpověď nebo okamžité zrušení prac.poměru zaměstnavatelem …

Otázka na právníka, 31. 10. 2016

Trestní oznámení - vzor

Trestní oznámeníTrestní oznámení je možné podat u jakéhokoliv policejního orgánu nebo státního…

Otázka na právníka, 15. 5. 2018

Dohoda o vypořádání společného jmění manželů

Dohoda o vypořádání společného jmění manželů   Manželé se na vypořádání sjm můžou dohodnout,…

Otázka na právníka, 31. 10. 2016

Kvitance - potvrzení o uhrazení dluhu - FO

Téměř každý člověk se asi ve svém životě setká se situací, kdy si např. od někoho zapůjčí peníze.…

Otázka na právníka, 5. 4. 2016

Vzor - výpoveď z pracovného pomeru

Vzor výpovede z pracovného pomeru daná zamestnancom V prílohe nájdete VZOR výpovede z…

Otázka na právnika, 10. 10. 2017

(Speciální ) Plná moc

Plná moc slouží k zastupování k právním úkonům před třetími osobami, nejčastěji úřady. Z…

Otázka na právníka, 31. 10. 2016

Vyhľadajte ďalšie dokumenty