Vzor výpovědi plné moci - 2019

Vzory zmlúv a dokumentov
Kontrola zmluvy advokátom
Príprava zmluvy advokátom
  • Prečítaných 8 431x
  • Stiahnutých 4x

Vzor výpovědi plné moci - 2019

  • Občianske právo
  • vzor
  • jednání
  • Vzor výpovědi plné moci - 2019

    Zmocnění zanikne, kromě jiného, i v případě, že je (plnou moc) zmocněnec vypoví. Vypoví-li zmocněnec zmocnění (plnou moc), musí zmocněnec učinit ještě vše, co nesnese odkladu, aby zmocnitel nebo jeho právní nástupce neutrpěl újmu. Jeho právní jednání má tytéž účinky, jako by zmocnění ještě trvalo, neodporuje-li tomu, co nařídil ještě zmocnitel nebo jeho právní nástupce.

    Vzor pro výpověď plné moci je v příloze a slouží k inspiraci. Doporučujeme vždy konzultaci s právníky pro řešení právních záležitostí.

    Otázka na právníka, 2. 10. 2019
Autor:

Otázka na právníka

Inovativní nástroj pro advokáty a uživatele k řešení právních záležitostí on-line. Usnadňuje a zefektivňuje kontakt a komunikaci uživatelů (občanů, podnikatelů a firem) s advokáty a AK.

Ďalšie vzory zmlúv

Výpoveď plnej moci - vzor 2019

Vzor výpovede plnej moci Plnomocenstvo zanikne, okrem iného, ak ho (plnú moc) vypovedal…

Otázka na právnika, 12. 9. 2019

Návrh na povolení oddlužení - co musí obsahovat a kdy ho podat?

Kdy se podává návrh na oddlužení a jakým způsobem je třeba ho podat. Návrh na povolení…

Otázka na právníka, 31. 10. 2016

Žaloba na neplatnost manželství

Náhled textu dokumentu, ktorý si můžete otevřít celý, nebo stáhnou, v příloze:Žaloba na neplatnost…

Otázka na právníka, 3. 2. 2017

Návrh na (nesporný) rozvod

Základní informace     Existují dva typy rozvodů: (i)  sporný (ii) …

Otázka na právníka, 31. 10. 2016

Žiadosť o sprístupnenie informácie podľa zákona o slobode informácií- VZOR

Žiadosť o sprístupnenie informácie podľa zákona o slobode informácií Žiadosť možno podať…

Otázka na právnika, 9. 1. 2018

Závěť holografická

Závěť   Závěť je jedním z dědických titulů[1] (právní důvod dědění) a zároveň pořízení…

Otázka na právníka, 31. 10. 2016

Vyhľadajte ďalšie dokumenty