zvysenie vyzivneho

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
zvysenie vyzivneho

Dobry den chcela by som sa spytat potrebujem napisat odvolanie z pojednavania ohladom zvysenie vyzivneho ktore bolo mi zamietnute rozsudkom viete mi poradit ako to napisat a co konkretne musi zdokladovat aby som ten sud vyhrala za pochopenie vopred dakujem

Silvia, 22. 12. 2017, 966x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

zapretie otcovstva

Dobrý deň, môj súčasný partner má s bývalou partnerkou dve maloleté deti, ktoré boli súdom zverené…

Klára, 9. 2. 2017, 2798x zobrazenie

Výživné na plnoletú osobu

Dobrý deň, môže plnoletá osoba, študujúca na VŠ, požiadať biologického otca o platenie výživného…

Katarína, 23. 5. 2017, 2300x zobrazenie

Financny

Dobrý deň chcela by som sa opýtať.som rozvedená matka mám postihnuté dieťa na ktoré som dostala…

Zofia, 3. 3. 2017, 2345x zobrazenie

Výživné

Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať. Môj priateľ je vdovec, stará sa o 12ročnú dcéru,platí hypotéku,…

Monika, 28. 4. 2017, 2356x zobrazenie

rozvod

Dobrý deň rada by som vedela ako postupovať pri rozvode áno viem napísať na súd poslať 3 kopie toto…

Michaela, 27. 1. 2017, 2533x zobrazenie

Zamietnutie pobytu cudzinca na Slovensku cudzineckou políciou

Dobrý deň chcem sa opýtať - môže cudzinecká polícia zamietnuť trvalý pobyt manželovi Alvánskeho…

Nikola, 14. 12. 2017, 2517x zobrazenie