Zrušenie vyživovacej povinnosti

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Zrušenie vyživovacej povinnosti

Ako postupovať pri zrušení súdom určenej vyživovacej povinnosti, keď vyživovacia osoba je vo veku 20 rokov a nenavštevuje žiadnu školu a nikde nepracuje, je zdravá. A exekútor mi naďalej strháva mesačné výživné z dochodku.

Tibor, 19. 11. 2023, 56x zobrazenie

Može byť byt ktorý je v OV a je na ňom hypo daný do dražby koli dlhu byt. družstvu?

Dobrý deň. Mám byt v osobnom vlastníctve. Na bytovom družstve mi ale vznikol dlh čiastočne mojou…

Podnájom, výpovedná lehota, prenajímateľ v exekúcii, povinnosť informovať?

Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o radu. Bývam s deťmi v prenajatom byte. Zistila som, že byt…

Záložné právo na nehnuteľnosti - ako obstarať podpis na diaľku?

Dobrý deň. S bývalým predávame byt v Leviciach. Už je aj kupec. Byt si kupuje na hypotéku, takže sa…

Písomný výsluch je možný, alebo sa musím dostaviť na políciu osobne?

Som predvolaná vypovedať na polícii, ktorá zakategorizovala istý trestný čin patriaci do trestného…

Zalozne pravo

Dobry den chcem sa opytat mam 15 rocne dieta a a mali sme dedicke konanie ohladne domu ktoru…

Jan, 17. 5. 2017, 2287x zobrazenie

Prevod nehnuteľnosti bez dedičského konania

Dobrý deň, píšem za mojho priateľa. Nehnuteľnosť , ktorú si kúpil on sám , tiez OMV a vozik za auto…