Zmluva o pôžičke

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Zmluva o pôžičke

Dobrý deň, poprosila by som o názor, či je nejaké zákonné obmedzenie v pripade, že pôžička je odovzdaná ešte pred uzavretím zmluvy o pôžičke.Dakujem

Dagmar, 11. 4. 2019, 736x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Zákaz vstupu do podniku so šiltovkou

Možu mi zakázať vstup do podniku v čiapke alebo šiltovke? Je na to zákon?

Zdenp, 10. 10. 2017, 2974x zobrazenie

Mám nejakú povinnosť umožniť členom rodiny bývanie v mojej nehnuteľnosti kde majú nahlásený trvalý pobyt, keď môj súhlas na trvalý pobyt nedostali a v dare žiadne vecné b

Dobrý deň, som majiteľom nehnuteľnosti, ktorú som dostal ako dar darovacou zmluvou. Pôvodný majiteľ…

Môžem žiadať aby ma vyplatili po dedičstve a z akej hodnoty domu?

Dobrý deň, chcem sa poradiť, pred rokom mi zomrela mamina, ktorá vlastnila polovicu nášho domu…

Škoda na majetku

Dobrý deň, prosím Vás o radu, ako by som mal postupovať pri riešení nasledovného problému: Na…

Jaroslav, 7. 4. 2017, 2377x zobrazenie

Reklama

Dobrý deň, chcel som sa spýtať či je možné vysúdiť obnos peňazí od spoločnosti Playboy, za…

Vrátenie zálohy za svadobnú hostinu - koronavírus

Dobrý deň, dňa 6.6.2020 sme mali mať svadbu. Pre súčasnú situáciu sme ju chceli zrušiť, zaplatili…

Miroslava, 8. 4. 2020, 2514x zobrazenie