Zmena priezviska dietata

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Zmena priezviska dietata

Dobry den chcela by som zmenit synovi priezvisko pomne ale byvali partner stym nesuhlasi na syna my plati vyzivne aj zanim chodi mam sancu na sude vyhrat. Nechodi snim k doktorm do skolky mam aj dceru ktora ma priezvisko pomne tak chcem aby bol aj maly moj menovec kedze v septembri nastupuje skoly

Petra, 3. 12. 2018, 859x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Súdne pojednávanie BSM - poplatok

Som v situácii , kde nedostávam žiadne financie - som na dlhodobej PN - / čiže ani z PN/ a …

Zlatica, 20. 3. 2017, 2426x zobrazenie

Zrušenie trvalého pobytu exmanžela

Moja známa obýva byt, ktorý bol po rozvode s exmanželom prevedený darovacou zmluvou na ich dve…

Dušan, 20. 2. 2017, 3322x zobrazenie

Výživné na maloleté dieťa - z čoho sa vypočíta?

Dobrý deň,mám taký problém, že sa chystám rozvádzať s manželom.Máme spolu maloletú dcéru , ktorá…

Katarína, 26. 1. 2017, 2512x zobrazenie

Ako mám ukončiť vyživovaciu povinnosť?

Dobrý deň prajem.V auguste mi končí vyživovacia povinnosť na dcéru, ktorá už skončila strednú školu…

Radoslav, 19. 6. 2017, 2293x zobrazenie

Zapretie otcovstva - nemanželský syn

Dobrý deň, počas trvania manželstva sa mi narodil nemanželský syn. S manželom sme v rozvodovom…

Klaudia, 20. 2. 2017, 2495x zobrazenie

starostlivost o deti, ockovanie

Dobry den, rad by som Vas poprosil o radu. Manzelka pocas tehotenstva odmietala vsetky vysetrenia…

Michal, 22. 5. 2017, 2054x zobrazenie