Závet

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Závet

Dobrý den, dedko chce aby som po jeho smrti zdedil jeho podiel na dome ktorý majú s babkou v BSM. Nechce aby podiel na dome získala sestra. Je to možné vyriešiť pomocou závetu?

Martin, 4. 10. 2017, 1143x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

rozdelenie majetku

Dobrý deň, Ja a moja sestra, sme po rodičoch (sme siroty) zdedili 3 izbovy byt a chalupu. Obaja…

Marta, 9. 2. 2017, 2391x zobrazenie

Vrátenie zálohy za svadobnú hostinu - koronavírus

Dobrý deň, dňa 6.6.2020 sme mali mať svadbu. Pre súčasnú situáciu sme ju chceli zrušiť, zaplatili…

Miroslava, 8. 4. 2020, 2524x zobrazenie

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Dobrý deň. Keď ako spotrebiteľ mám právo odstúpiť od kúpnej zmluvy, môže mi toto právo predajca…

Juraj, 10. 10. 2017, 2279x zobrazenie

Vrátenie darov nadobudnutých počas manželstva

Dobrý deň, chcem sa spýtať, sme s manželom v rozvodovom konaní a včera mi napísal sms, že sa…

Jana, 22. 1. 2017, 2250x zobrazenie

Odhlasenie trvaleho pobytu

Dobry den chcela som sa spytat ci je mozne odhlasit z trvaleho pobytu niekoho kto o tom nevie.…

Jarmila, 22. 8. 2017, 2470x zobrazenie

Predaj nehnuteľnosti v spoluvlastníctve ak je na spoluvlastníkovi exekúcia

S ďalším rodinným príslušníkom ( bratrancom ) vlastním nehnuteľnosť ( vinice a priľahlé parcely ) o…