Zalozna

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Zalozna

Zdravím chcel by som sa opýtať aké sú možnosti polície pri pátraní po kradnutej veci ktorá bola predaná do záložne. V prípade že mám podozrenie na konkrétnu osobu vedia oni zistiť či to daná osoba založila ? Akéinformácieposkytne záložná policii popripade do kedy sa eviduju udaje o zaloznikovi

Marek, 7. 6. 2018, 746x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Obchod, Podnikání, Společnosti

Zmluva o zmluve budúcej - výstavba RD

Dobrý deň, chcel by som poradiť. 13.01.2016 som podpísal zmluvu o budúcej zmluve o dielo. Jedná sa…

Martin, 22. 1. 2017, 2555x zobrazenie

Potvrdenie prijatia do zamestnania

Prosím Vás, telefonicky mi oznámili prijatie do zamest. na základe pohovoru. Keď som im slovne…

Martina, 17. 7. 2017, 3400x zobrazenie

predaj obchodných podielov

Chcela by som predať svoje obchodné podiely len neviem či sa to dá bez súhlasu ostatných…

Alena, 8. 6. 2017, 2176x zobrazenie

Odchod z firmy a z postu konateľa a spoločnika

Dobrý deň, som vo firme od roku 2011 aj konateľka aj spoločníčka. Chcela by som sa dostať z tej…

Alena, 10. 5. 2017, 3398x zobrazenie

Predaj cez internet

Dobry den. Mal som inzerat na bazosi ohladom grafickej karty. Predal som ju bez toho aby ju…

Marek, 18. 7. 2017, 2197x zobrazenie

DPH

Dobrý deň, plánujem si otvoriť e-shop a mám otázky: - ak by som nebola registrovaná na platenie DPH…

Zuzana, 9. 2. 2017, 2516x zobrazenie