zablokovaný učet

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
zablokovaný učet

Dobrý deň,prosím vás o radu.V práci my zrážajú exekúciu a teraz mi zablokovali účet.Chcem sa spýtať či mi môže byť súbežne zrážané viac exekúcií a zoberú mi všetky peniaze.Som rozvedená žena s jedným maloletým dieťaťom.Ďakujem pekne.

Silvia, 22. 3. 2017, 1002x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Exekuce, Insolvence

Budem oslobodená od súdneho poplatku?

Mám exekučný titul, ktorý mi priznáva náhradu škody, ktorá mi vznikla ublížením na zdraví. Chcem…

Eva, 27. 2. 2017, 2251x zobrazenie

exekucia na vyzivne

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či mám šancu uspieť u exekútora v prípade že mi ex dlží 40 eur…

Lenka, 5. 3. 2017, 2536x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý deň. Chcel by som Vás poprosiť o radu v nasledovnej situácii. Máme spoločný úver ako…

Martin, 9. 2. 2017, 2357x zobrazenie

Vymáhanie výživného

Dobrý deň, veľmi by som potrebovala vašu radu. Potrebovala by som vedieť či uspejem u exekútora v…

Lenka, 22. 3. 2017, 2396x zobrazenie

Informácia

Dobrý večer. Volám sa Boris Hupka a manželka Anna Hupková. Chcel by som sa opýtať,čo máme robiť keď…

Boris, 3. 3. 2017, 2463x zobrazenie

info

Dobrý deň. Bola na mňa uplatnená exekúcia a z účtu mi zobrali cca 244eur. Návrh na exekúciu podala…

Tomáš, 3. 3. 2017, 2496x zobrazenie