vyzva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
vyzva

Ide o to ze oni odomna ziadaju nahradu skody za to ze nemali to auto danovo odpisane.Moja poistovna im vyplatila skodu dostali 8000 eur a odomna pytaju este 2000 eur za ich dan na auto.

Jana, 22. 2. 2019, 743x zobrazenie

Nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru. …

Zlé osobné údaje na výpovedi majú dopad na platnosť výpovede?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, mám platnú výpoveď ? Podpísala som výpoveď zo zamestnania,…

Zrušený platobný rozkaz - odpor, pojednávanie, uznesenie?

Dobrý deň chcel by som sa spýtať čo znamená veta ''Podľa ust. § 267 ods.3 C.s.p., ak čo len jeden…

Ako získať dom do OV?

Dobrý deň, pred 18 rokmi som spolu s bratom zdedila rodič.dom. On svoju polovicu dal deťom. Ja som…

dopisanie spoluvlastnika nehnutelnosti do katastra

Dobrý deň, manžel v lete 2010 kúpil 3-izbový byt. Svadbu sme mali v máji 2013 a v lete 2015 sme…

Denisa, 2. 2. 2017, 2502x zobrazenie

"vrátenie peňazí"

Dobrý deň mám takú otázku.Mal som priateľku vydatú podotýkam boli sme spolu 6rokov no a za tých…

Milan, 7. 3. 2017, 2404x zobrazenie