vyzva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
vyzva

Ide o to ze oni odomna ziadaju nahradu skody za to ze nemali to auto danovo odpisane.Moja poistovna im vyplatila skodu dostali 8000 eur a odomna pytaju este 2000 eur za ich dan na auto.

Jana, 22. 2. 2019, 822x zobrazenie

Overenie podpisu pri vysporiadaní pozemku

Dobrý deň, chceli by sme vysporiadať pozemok, ktorý má cca. 30 vlastníkov. Zaujímalo by nás či…

Nezaplatenie energii mojich rodičov

Mám problém a neviem čo mám robiť. Zo súdu mi prišiel rozsudok, že mám spolu s rodičmi zaplatiť …

Zdedili sme dom viacerí, može jeden dom predať?

Dobrý deň, potreboval by som poradiť, máme dom po starých rodičoch, rozdelený na 4.časti, jeden zo…

Dedičstvo - má priateľ zomrelej nárok na dedičstvo?

Dobrý deň. Dňa 31.1. 2016 mi zomrela sestra. Ostalo po nej dedičstvo ktoré zdedil jej syn. Nakoľko…

Možem za sestru podať návrh na zvýšenie výživného

Prajem pekný deň, mám 27 rokov a môj problém je taký, že kúpil som si dom aby sme mali celá rodina…

Predmanželská zmluva - ako riešiť výlučné vlastníctvo majetku pred svadbou?

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať,  keď sama vlastním dom a idem sa vydávať a po svadbe chcem…