Výživné na dieťa

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výživné na dieťa

Dobrý deň chcel by som sa opýtať na výšku výživného na 4 mesačne dieťa. S priateľkou som sa rozišiel a chce odomna 300€ mesačne.. Dávam jej 200€ eur ale jej sa to aj tak nepáči a malú mi vôbec nechce ukázať. Som živnostník a môj priemerný plat je cca 2000 - 2500.

Richard, 8. 9. 2022, 252x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Príspievanie na matku

Dobrý deň, prosím o radu. Môj manžel má rodičov alkoholikov, sú rozvedený. Jeho matka z alkoholizmu…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2362x zobrazenie

Rozdelenie bsm a dlhou bez rozvodu po dohode manzelov

Dobry den dali by sa rozdelit dlhy a bsm bez rozvodu po dohode manzelov.napr byt a hypoteka na…

Mária, 15. 6. 2017, 2383x zobrazenie

Výživné na maloleté dieťa - z čoho sa vypočíta?

Dobrý deň,mám taký problém, že sa chystám rozvádzať s manželom.Máme spolu maloletú dcéru , ktorá…

Katarína, 26. 1. 2017, 2630x zobrazenie

určenie vyživneho

ziadost o rozvod bola podana 30.1.2017, nedohodli sme sa na vyživnom,muž je nezamestany dlhodobo.…

Linda, 22. 9. 2017, 2491x zobrazenie

Výška výživného

Dobrý deň, po mojom rozvode v septembri 2016 sa riešilo výživné na moje 2 deti. Exmanželka mi…

vyhrážanie a rozvod

Dobrý deň, mám problém s mojím manželom, už vyše roka spolu nežijeme, mám iného partnera, neustále…

Jana, 23. 5. 2017, 2439x zobrazenie