Výživné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výživné

Dobrý večer, Ex-podala návrh na zvýšenie výživného. Do návrhu uviedla, že žije sama s deťmi. Samozrejme už pár rokov má priateľa ale zatajila ho a tým pádom sa jeho príjem nebude počítať. Ako môžem dokázať, že on s nou žije aj keď tam nemá trvalé bydlisko? Ďakujem

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Odchod dieťaťa z domu počas študia na sš

Dobrý večer prajem, chcela by som sa informovať ohľadom môjho odchodu z domu. Mám zaraz 19 rokov…

Ema, 9. 2. 2017, 2416x zobrazenie

pridelenie dieťaťa po rozvode otcovi

Moja krstná sa rozvádza,chcem sa spýťať aká je šanca že pridelia maloletú 13 ročnú sesternicu do…

Jana, 15. 8. 2017, 2654x zobrazenie

Rozvod

Dobrý deň s manželom sa rozvádzame sme dohodnutý na výzžvnom aj že maloletý syn bude s matkou...…

Mata, 3. 3. 2017, 2341x zobrazenie

Zrušenie náhradného výživného

Dobrý večer. Úrad mi vyplácal náhradné výživné.Vydala som sa a s manželom máme vraj dostačujúci…

Veronika, 30. 1. 2017, 2672x zobrazenie

Rozdelenie bsm a dlhou bez rozvodu po dohode manzelov

Dobry den dali by sa rozdelit dlhy a bsm bez rozvodu po dohode manzelov.napr byt a hypoteka na…

Mária, 15. 6. 2017, 2292x zobrazenie

Do kedy platí vyživovacia povinnosť rodiča?

Dobrý deň, mám nárok na to, aby otec platil mi výživné, s otcom nežijem vzhľadom na jeho agresívne…

Andrea, 20. 6. 2017, 2716x zobrazenie