Vyzivne

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vyzivne

Syn ma 19 rokov ex manžel už tretí mesiac neposlal výživné vraj ž dôvodu že študuje externé môže si ich syn vymáhať súdnou cestou? Má ešte nárok na výživné? Dakujem

Ingrid, 10. 1. 2018, 1001x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

vyhrážanie a rozvod

Dobrý deň, mám problém s mojím manželom, už vyše roka spolu nežijeme, mám iného partnera, neustále…

Jana, 23. 5. 2017, 2438x zobrazenie

zapretie otcovstva

Dobrý deň, môj súčasný partner má s bývalou partnerkou dve maloleté deti, ktoré boli súdom zverené…

Klára, 9. 2. 2017, 2878x zobrazenie

Rozvod manželstva uzavretého v ČR

Dobrý deň, chcem sa rozviesť s manželkou pre jej neveru. Ona je ale Češka a i svadbu sme mali na…

Ján, 27. 2. 2017, 2642x zobrazenie

Uprava styku dietata s otcom a vyzivne

Dobry den,potrebujem vediet ak sud zveril do opateri nase dieta mne, ci ezistuje pre otca dietats…

Zuzana, 17. 7. 2017, 2400x zobrazenie

Príspievanie na matku

Dobrý deň, prosím o radu. Môj manžel má rodičov alkoholikov, sú rozvedený. Jeho matka z alkoholizmu…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2360x zobrazenie

Ako postupovať pro rozšírení BSM?

Dobrý deň, manželka získala už počas trvania nášho manželstva dom s pozemkom v ktorom žijeme a to…