Výživné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výživné

Dobrý večer,bývalý muz bol zatvorený za alimenty,bol prepustený za polovičku,je v podmienke a uz treti mesiac nezaplatil výživné.Prosim ako postupovať? Musim cakat tri mesiace ? Ci to môžem riešiť uz po prvom mesiaci nezaplatenia? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď..Denisa

Denisa, 11. 10. 2017, 1069x zobrazenie

Výklad paragrafu 141 - účasť na pohrebe - na čo mám nárok?

Dobrý deň Mám takúto otázku. Zomrela mi svokra.Zariaďoval som pohreb.Mzdovej účtovníčke som…

Možnosť súdneho rozdelenia

Dobrý deň. Som spoluvlastníkom parcely na jednom spoločnom pozemku s mojou sestrou. Pozemok je…

Úhrada za uživanie bytu po rozvode

Želám dobrý deň. Mám 67 r. a som dôchodca.Chcel by som Vás poprosiť o pomoc alebo radu. Som 8 r.…

Nedodržanie zmluvy o dielo zo strana zhotoviteľa

Uzatvorila som zmluvu o dielo /16.8.2016/-výmena plastových okien a dverí, zaplatila som zálohu. Do…

neplatenie výživného v plnej výške a včas

Dobrý deň, môj dotaz sa týka prečinu zan. pov. výživy podľa § 207 TZ, ktorého sa dopustí ten, kto…

Dedičstvo a darovanie bytu synovi

Dobrý deň. Mám problém so synom kvôli dedičstvu. Na syna som darovala svoju časť bytu po mojich…