Výživné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výživné

Dobrý večer,bývalý muz bol zatvorený za alimenty,bol prepustený za polovičku,je v podmienke a uz treti mesiac nezaplatil výživné.Prosim ako postupovať? Musim cakat tri mesiace ? Ci to môžem riešiť uz po prvom mesiaci nezaplatenia? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď..Denisa

Denisa, 11. 10. 2017, 1114x zobrazenie

Mimosúdna dohoda bez reakcie druhej strany

Dobrý deň, keď zašlem mimosúdnu dohodu a po nereagovani na ňu, aká je lehota najskoršia, že možem…

Vyzivne

Dobry deň,keďže ex manžel neplati nadeti,nikde nerobi nema žiaden prijem,exekurorka založila ex…

Adriana, 30. 1. 2017, 2572x zobrazenie

Ako dlho sa môže vymáhať premlčaný dlh + ochrana osob. údajov

Premlčaný dlh z (ne) povoleného prečerpania účtu. Chcem sa opýtať, koľko vymáhacích spoločností si…

Zaplatenie peňažného trestu

Dobrý deň. Potrebovala by som právnickú radu. Zo súdu mi prišla výzva na zaplatenie finančného…

Dostala som okamžitú výpoveď bez predchádzajúceho varovania, je taká výpoveď platná?

Dobrý deň, chcem sa spýtať, na živnost som vykonávala opatrovateľské služby pre denné centrum. V…

Pozemok v spoluvlastníctve

Dobrý večer prajem, strašne rada by som sa informovala na môj problém. S manželom máme pozemok o…