Vyzivne

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vyzivne

Dobry chcem sa spytat mam dlh na vyzivnom vo vyske 460e a byvala ma isla udat ze neplatim chcem vediet ze ked bude sud ztoho a ja do sudu zaplatim aspon polovicu zo sumi tak ma moze sudkyna odsudit na trest odnatia slobody nepodmienecne dakujem za radu pekny vecer

Martin, 23. 10. 2022, 179x zobrazenie

Darovacia zmluva alebo ako čo najvýhodnejšie previesť nehnuteľnosť?

Dobrý deň, som vdova, vlastník nehnuteľnosti. Prosím o radu ako postupovať v prípade prevodu…

Výzva k súdu za nesplácanie finančnej pohľadávky

Dobrý deň. Mam otázku... Žijem a pracujem v Anglicku, na Slovensko mi nedávno prišla súdna obsielka…

Byt

Dobry deň.ako postupovat ak sa chcem vzdat bytu ktory neni vysporiadany p.o. rozvode.mazelka tam…

Iveta, 2. 2. 2017, 2431x zobrazenie

Spaťvzatie žaloby

Dobrý den. Potreboval by som radu ,či je možné tkz.spaťvzatie žaloby jedným, v pripade ked sme…

Može sa nehnuteľnosť v spoluvlastníctve troch súrodencov predať bez súhlasu jedného súrodenca?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ak je jeden z troch súrodencov spolumajiteľom nehnuteľnosti, či…

Darovacia zmluva + návrh na vklad

Dobrý deň, ak je v darovacej zmluve uvedené, že darca splnomocňuje obdarovaného na podanie návrhu…