Vyzivne

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vyzivne

Od roku 2015 mam priznaby inval.dochodok 160€.od roku 2015 mizvysili na 357,10€.dlzobu na vyz.mam 2000€.co mam robiť,aby ma nezavreli do vazenia

Zuzana, 5. 3. 2022, 244x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Zaplatenie nakladov pravneho zastúpenia

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať.či ma može žiadať právny zástupca firmy, ktorá odo mňa žiada…

Branislav, 2. 2. 2017, 2250x zobrazenie

Zmluva o pôžičke

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať v auguste som si zobrala úver na svoje pre priateľa terajšieho…

Tatiana, 28. 4. 2017, 2366x zobrazenie

Osobny bankrot

Chem vyhlasit osobny bankrot .Bol som v CPP v SK vraj nemozem lebo som len vo vymahani .Memozem sa…

Michal, 19. 9. 2017, 1993x zobrazenie

Poštová banka - požička

Dobry deň.pred pár rokmi sme si s mužom vzali požičku 1600 eur.platime po 50 eur a dnes nam bolo…

Andrea, 10. 2. 2017, 2731x zobrazenie

Požičanie a vrátenie peňazí

Pred rokom som požičal kamarátovej frajerke 500€ s tým, že sme boli dohodnutí, že mi to do roka…

Marián, 14. 4. 2018, 2258x zobrazenie

Preplatenie súdnych poplatok a právnika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či pri vyhraní súdneho sporu mám nárok v plnom rozsahu aj na…

Lucia, 7. 7. 2017, 2707x zobrazenie