Výživné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výživné

Dobrý deň chcem sa opýtať výživné na deti nadobúda platnosť hneď pri rozvode ale až po prevzatí právoplatného rozhodnutia ďakujem s pozdravom.

Karol, 29. 10. 2018, 832x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Výživné na maloleté dieťa - z čoho sa vypočíta?

Dobrý deň,mám taký problém, že sa chystám rozvádzať s manželom.Máme spolu maloletú dcéru , ktorá…

Katarína, 26. 1. 2017, 2546x zobrazenie

Rozvod

Dobrý deň s manželom sa rozvádzame sme dohodnutý na výzžvnom aj že maloletý syn bude s matkou...…

Mata, 3. 3. 2017, 2341x zobrazenie

Vysporiadanie bsm

S manzelkou som pred rozvodom podpisal zmluvu o buducej zmluve na rozdelenie bsm kde jej pripadne…

Marek, 24. 5. 2017, 2399x zobrazenie

Platenie výživného

Dobrý den, moju známu opustil priatel počas tehotenstva, chcem sa informovat ohladne výživneho. na…

Lucia, 27. 1. 2017, 2489x zobrazenie

Odchod dieťaťa z domu počas študia na sš

Dobrý večer prajem, chcela by som sa informovať ohľadom môjho odchodu z domu. Mám zaraz 19 rokov…

Ema, 9. 2. 2017, 2416x zobrazenie

Rozdelenie bsm a dlhou bez rozvodu po dohode manzelov

Dobry den dali by sa rozdelit dlhy a bsm bez rozvodu po dohode manzelov.napr byt a hypoteka na…

Mária, 15. 6. 2017, 2290x zobrazenie