Vyzivne

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vyzivne

Môže môj maloletý syn (v máji bude mať 3 roky) podať na súd vo vlastnom mene žiadosť na úpravu vyzivneho.

Patricia, 18. 3. 2018, 982x zobrazenie

Nájom domu - čo uviesť do zmluvy

Dobrý deň. Chcela by som sa informovať, ohľadne prenájmu domu. S manželom vlastníme dom, ale…

Darovanie nehnuteľnosti vs. predaj nehnuteľnosti

Dobrý deň. Darovala som dcérke dom v juni 2016 Darov.zmluvou & 628 a nasl.Obč.z.Je na liste…

Choré dieťa - odchod z práce - je možné ísť zpať na materskú?

Naše dieťa má iba rok a je chorľavé, má zlú imunitu a na odporúčanie lekára nemože byť v kolektíve,…

Nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru. …

Pozemok v spoluvlastníctve

Dobrý večer prajem, strašne rada by som sa informovala na môj problém. S manželom máme pozemok o…

Vrátenie VP

Dobrý večer .. Chcel by som sa informovať a požiadať o radu pri žiadosti o predčasné vrátenie VP a…