Vystahovanie z bytu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vystahovanie z bytu

Dobry den, prenajimatel nam dnes ukoncil najom z dovodu ze sa jej vraj vyhrazame na soc sietach je nas mozne vystahovat hned?

Andrej, 24. 1. 2022, 256x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Reklama

Dobrý deň, chcel som sa spýtať či je možné vysúdiť obnos peňazí od spoločnosti Playboy, za…

Predaj nehnuteľnosti v spoluvlastníctve ak je na spoluvlastníkovi exekúcia

S ďalším rodinným príslušníkom ( bratrancom ) vlastním nehnuteľnosť ( vinice a priľahlé parcely ) o…

Porušenie ústnej dohody

Dostal som sa do nekonečného kolotoču s kamarãtom.V marci tohto roku si odomna požičal zváračku na…

Odhlasenie trvaleho pobytu

Dobry den chcela som sa spytat ci je mozne odhlasit z trvaleho pobytu niekoho kto o tom nevie.…

Jarmila, 22. 8. 2017, 2464x zobrazenie

Vodičský preukaz

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ak sa zosobášim skor ako v 18-tich rokoch, čím dosiahnem…

Katarina, 1. 2. 2018, 2348x zobrazenie

Dedičstvo

Sme traja súrodenci a mame dediť dom po rodičoch. Náš brat chce, aby sa celý majetok previedol na…

Mirka, 10. 10. 2017, 2201x zobrazenie