vysťahovanie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
vysťahovanie

Dobrý večer chcela by som sa opýtať ako mám pstupovať keď som si z manželom kúpila dom, v zmluve bolo napísane, že má byť vysťahovaný do 7dní a ešte stále tu má svoje veci?A ani nedvíha telefón a mi už nevieme čo máme robiť keďže dom je náš ale on tu má ešte svoje veci?Prip

Gabriela, 19. 1. 2018, 1000x zobrazenie

Vymáhanie dlhu 5 rokov po smrti poručiteľa

Po smrti poručiteľa bola nehnuteľnosť prepísaná na 3 dedičov. Jeden z dedičov dom užíva, no zmluvu…

Dávka v nezamestnanosti

Dobrý deň, chcem sa spýtať. Som zamestnaná od 1.5.2014, uvažujem nad odchodom do zahraničia. Rada…

Lehota odvolania sa na Krajský súd

Dobry deň. Zaujímalo by ma, aká je lehota v prípade odvolania sa na Krajsky sud, v občiansko…

Ako preložiť súdne pojednávanie ohľadom výživného?

Chcel by som preložit súdne pojednávanie, pretože nebudem v tom čase pritomný v krajine,akým…

Mimosúdna dohoda bez reakcie druhej strany

Dobrý deň, keď zašlem mimosúdnu dohodu a po nereagovani na ňu, aká je lehota najskoršia, že možem…

Prevod bytu

Dobrý deň,obraciam sa na Vás s veľkou prosbou,pred približne tromi rokmi mi sestra kúpila byt,na…