vysťahovanie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
vysťahovanie

Dobrý večer chcela by som sa opýtať ako mám pstupovať keď som si z manželom kúpila dom, v zmluve bolo napísane, že má byť vysťahovaný do 7dní a ešte stále tu má svoje veci?A ani nedvíha telefón a mi už nevieme čo máme robiť keďže dom je náš ale on tu má ešte svoje veci?Prip

Gabriela, 19. 1. 2018, 961x zobrazenie

Výbrer hotovosti z účtu po smrti rodiča

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou o radu, ohľadom výberu hotovosti z účtu našej náhle…

Ak udelím niekomu súhlas na trvalý pobyt v mojej nehnuteľnosti, má dotčný k nehnuteľnosti nejaké práva?

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či vyplývajú nejaké práva k mojej nehnuteľnosti, keď bývam so svojím…

Prevod majetku na hypotéku

Dobry den, s nebohym manželom sme kupili dom cez hypoteku. Mame spolu 2 deti (8 a 10 rokov), ktore…

Skončenie pp v skúšobnej dobe pre tehotenstvo?

Od 1.6.16 mám PP na dobu určitú so skúš. dobou 3meciace. Ale otehotnela som a som na rizikovom,…

Zrušenie darovacej zmluvy . možu ma prinútiť vrátiť dar?

Dobrý deň, môj strýko mi ako neteri daroval (darovacou zmluvou) u notárky, časť nehnuteľnosti…

Ako dlho sa môže vymáhať premlčaný dlh + ochrana osob. údajov

Premlčaný dlh z (ne) povoleného prečerpania účtu. Chcem sa opýtať, koľko vymáhacích spoločností si…