Vyska materskej

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vyska materskej

Dobry den, 25.5 mam nastup na matersku dovolneku, nakolko mi vyjde materska minimalnej vysky mozno len okolo 100 eur, chcem sa informovat ci je moznost poziadat Urad prace o doplatok do vysky rodicovskeho prispevku. Dakujem za odpoved.

Soňa, 21. 2. 2019, 891x zobrazenie

Stratil som súdne rozhodnutie, ako zistím kedy mi skončí podmienka?

Dobrý deň. Rád by som poprosil o informáciu, ako zistím kedy mi končí podmienka, nakoľko som…

Nehnuteľnosť kúpená manželmi

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. V prípade, že počas trvania manželstva jeden z manželov kúpi…

Stiahnutie - zrušenie trestného oznámenia

Dobrý deň, podala som trestné oznámenie za napadnutie, ale je mi nepríjemné riešiť to až na súde.…

kde si môžem nárokovaž peniaze od odsúdeného ked je vo väzne

Dobrý deň, súdom bolo určené, že X.Y je odsúdený na tri roky za... a má mi vrátiť sumu 250€.. Po…

Jana, 24. 8. 2017, 2181x zobrazenie

Nadobudnutie pozemku vydržaním - po akej dobe?

Prajem dobrý deň. Prosím Vás o usmernenie ohľadom nadobudnutia pozemku vydržaním. Ak mám dobrú…

Prevod vlastníckeho práva

Dobrý deň, s rodičmi sme dohodnutí, že byt, ktorí vlastnia, prepíšu na mňa. Ak by sme byt chceli…