Výpoveď zo zamestnania

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výpoveď zo zamestnania

Moja dcŕa je učiteľka a má pracovnú zmluvu na dobu určitú, počas zastupovania MD.. Má možnoť ísť učiť na inú školu, kde bude učiť predmety na ktoré má aprobáciu. Kedy má dať výstup, aby nemusela ísť na Úrad práce?

Anna, 19. 6. 2018, 967x zobrazenie

Podvod pri kúpe mobilu na dobierku

Dobrý deň, ja by som na vás mal otázku, že ak som mobil kupoval z druhej ruky na dobierku a…

Kamerovanie bez povolenia - nadriadený ma požiadal o natáčnie osoby bez jej súhlasu - možem?

Dobrý deň, chcel by som sa informovať aké má, alebo nemá právo môj nadriadený žiadať odomňa…

Sprenevera

Dobrý deň, pracovala som v herni kde som spreneverila 25000 euro. Keďže ide o takú vysokú sumu, je…

Mám nárok na odstupné?

Dobrý deň prajem, mám zmluvu u zamestnávateľa tkz. dohodu o dočasnom pridelení resp.pracujem cez…

Exekúcia na LV

Dobrý deň. Môj otec má podlžnosti, k ničomu sa však nechce priznať, akékoľvek diskusie po dobrom aj…

Vecné bremeno na prechod a prejazd

Dobrý deň, ideme stavať na pozemku, ku ktorému vedie komunikácia, ktorá je však vo vlastníctve…

Adriana, 15. 3. 2017, 2467x zobrazenie