výpoveď zo strany zamestnávateľa

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
výpoveď zo strany zamestnávateľa

Pracujem pre spol.A,ktorá robila IT podporu pre spol.B. Bol som na odd.IT help desk a pracoval som remotely pre klientov spol.B.Ku dňu 4.3.spol.B rozviazala zmluvu so spol.A a dostal som k 31.5. výpoveď podľa §60 a §76 odst.2 ZP.Mal by si ma zamestnávateľ udržať a preradiť na inú pozíciu alebo nie?

Juraj, 20. 4. 2020, 601x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Zrušenie vyživovacej povinnosti

Dobrý deň, chcela by som odpoveď na pár otázok týkajúcich sa platenia výživného. Mladší syn v júni…

Družka a starostlivosť o dieťa

Dobrý večer. Mal by som otázku ohľadom družky. Pracujem v zahraniči a už vyše mesiaca a pol nič…

Zapísať partnera ako spoluvlastníka bytu ktorý som si sama kúpila na úver?

Dobrý večer. Pred dvoma rokmi som si vzala úver a kúpila som si byt. Teraz sa idem vydávať a…

Otec na mňa neplatí riadne výživné, iba časť. Ja som nezamestnaná.

Mám 21 rokov, žijem s maminou, ktorá je s otcom rozvedená. Súd mu určil výživné, ale s tým, že mu…

Termín vyplatenia odstupného

Dobrý deň, Rád by som sa poradil ohľadom vzniknutej situácie s bývalím zamestnávateľom. Rozviazal…

Radoslav, 31. 3. 2017, 2442x zobrazenie

Može manželka po rozvode ustanoviť sama styk s dieťaťom?

Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, že ak manželka ostane pred,či po rozvode ako bezdomovec, aj má…