Výpoveď dohodou

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výpoveď dohodou

Musím podpísať výpoveď dohodou aj keď je zle formulovana ( zle napísaný dôvod vyhodenie( vyhadzujú na základe nadbytočnosti aj keď hľadajú na moje miesto pracovnú silu)) a môžem si ju zobrať a riešiť s právnikom?...ďakujem za odpoveď

Michal, 6. 11. 2019, 625x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

navrat do prace po rodičovskej dovolenke

Dobrý deň,som zamestnaná na dobu neurčitú,počas ktorej som už druhý krát za sebou najprv na…

Tímea, 18. 10. 2017, 2207x zobrazenie

Výživné - mám nárok od bývalého partnera žiadať výživné zpätne?

Dobrí deň, obraciam sa na Vás o radu, chcem sa spýtať mám nárok žiadať od bývalého partnera spätne…

Ťažký pracovný úraz v Nemecku

Dobrý den ,Pracoval som v Nemeckej Firme ako montér a utrpel som ťažký prac.uraz,polytraumu kde…

Dušan, 22. 3. 2017, 3087x zobrazenie

Delenie majetku po prípadnom rozvode

Dobrý deň. Máme problém v manželstve ktoré trva 21 rokov. Máme tri deti už dospelé. S manželkou už…

vytýčenie pojednávania vo veci osvojiteľnosti

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť akú lehotu má súd na vytýčenie pojednávania na vyslovenie…

Može manželka po rozvode ustanoviť sama styk s dieťaťom?

Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, že ak manželka ostane pred,či po rozvode ako bezdomovec, aj má…