Výpoveď dohodou

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výpoveď dohodou

Musím podpísať výpoveď dohodou aj keď je zle formulovana ( zle napísaný dôvod vyhodenie( vyhadzujú na základe nadbytočnosti aj keď hľadajú na moje miesto pracovnú silu)) a môžem si ju zobrať a riešiť s právnikom?...ďakujem za odpoveď

Michal, 6. 11. 2019, 681x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Može manželka po rozvode ustanoviť sama styk s dieťaťom?

Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, že ak manželka ostane pred,či po rozvode ako bezdomovec, aj má…

Skončenie pracovného pomeru vypoveďou

Dobrý deň dostal som vypoveď za porušenie pracovnej disciplíny, pretože som pracoval na dohodu u…

Ako na rozvod s ktorým obaja súhlasíme a deti nemáme? Potrebujem advokáta?

Dobrý deň prajem, chcem sa opýtať, ako dlho trvá rozvod ak s ním obaja súhlasia, deti nemáme? Je…

Nesúhlas so zápisnicou - ako možem namietať obsah zápisnice?

Na pojednávaní sudca diktoval do diktafonu čo som hovorila pri vypočúvaní a v zápisnici bolo…

Platenie výživného plnoletej dcére

Dobrý večer. Moja dcéra má 20 rokov a posledný rok strednej školy (externe) býva s priateľom v…

Vyživovacia povinnosť na dieťa

Dobrý deň, som právoplatne rozvedená avšak môj bývalí manžel odmieta platiť výživné na nášho syna.…