Výpoveď dohodou

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výpoveď dohodou

Dobrý deň chcem sa spýtať či je zmluva neplatná keď je tam napísaný dátum ukončenia 30.6.2016 a podpis zmluvy od riaditeľa je 19.6.2017. majster výroby mi povedal že je neplatná a chce mi upraviť odchod až o mesiac. Ďakujem

Miroslav, 28. 6. 2017, 986x zobrazenie

Rozdelenie domu po rozvode

Dobrý deň. Chcela by som vedieť ako to je s rozdelením majetku po rozvodovom konaní. Ide o dom,…

Darovanie nehnutelnosti

Pred tromi rokmi rodicia darovali dom mne a bratovi. teraz brat chce darovat svoju ciastku mne,…

Marek, 1. 3. 2019, 1984x zobrazenie

Ako postupovať v rámci zákona, keď viem, že spoločné finančné prostriedky v bytovom dome boli použite vo vlastnom záujme?

Zistila som podľa prehľadov tvorby a čerpania fondu oprav v našom bloku a priložených ku tomu…

Nesplácal som požičku od Excredit, teraz chcú 7000eur, ako sa mám brániť?

Dobrý deň, pred 9 rokmi som zobral požičku 30 000sk /1000 e/ od Ex credit , medzi tým som niečo…

Finančné vysporiadanie

Dobrý deň, je možné domáhať sa z mojej strany finančných prostriedkov, ktoré som vynaložila na…

Kedy platím daň z predaja nehnuteľnosti?

Dobrý deň,  chcel by som vedieť či budem platiť daň z kúpy nehnuteľnosti, ak nehnuteľnosť…