Výpoveď

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výpoveď

Dobrý deň mám zmluvu na rok ale vo firme pracujem 7 mesiacov... A chcem dat výpoveď lebo 1.2. Idem pracovať na živnosť,živnosť už mám otvorenú ako môžem dať výpoveď vo firme A keď mi dajú mesačnú výpoved.. A nenastúpi 1.2 do prace tak čo sa stane?

Martin, 6. 1. 2022, 344x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Čo má obsahovať splnomocnenie pre zastupovanie na súde?

Požiadala som o zvýšenie výživného od otca. Som plnoletá a študujem na VŠ. Termín pojednávania…

Čo s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý?

Dobrý deň, chcem sa spýtať čo sa dá robiť s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý a končí…

vyporiadanie BSM

Prosila by som Vás o poskytnutie právnej rady v nasledovne j veci: S bývalým manželom sme uzavreli…

Dovolenka s druhým rodičom

Dobrý deň prajem. Prosím o pomoc a radu ako máme postupovať, ak otec svoju 6 ročnú dcéru chce vziať…

Zverenie do osobnej starostlivosti matky

Dobrý deň, poprosím Vás chcem sa informovať ako sa postupuje v prípade s určením priezviska dieťaťa…

Rozvod a ako potom postupovať

Dobrý deň, manželka podala návrh na rozvod, ktorý sa zrejme onedlho uskutoční. Zosobášili sme sa v…