Vypoved

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vypoved

Pracujem v obchode a dostala som vypoved dohodou,vraj davam tovar bez blocka.nieje to pravda.vypoved som nepodpisala a som momentalne na pn.ako mozem dalej postupovat?dakujem

Ivana, 31. 8. 2019, 671x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Nesúhlasím so striedavou starostlivosťou - može ju napriek tomu schváliť súd?

Dobrý deň, s predchádzajúcou partnerkou mám 7 ročnú dcéru a beriem si ju dva víkendy po sebe a…

Ak bola dohoda pred rozvodom o zverení dieťaťa do osobnej starostlivosti, výživné a kontakt s otcom, bude sa to prejednávať ?

Dobrý deň, s manželom sa ideme rozvádzať. Pred rozvodom sme spísalali dohodu o stretávaní sa so…

Svatba a dlh - na aký spoločný majetok môže siahnuť exekútor?

Dobrý deň, s priateľom sa chceme zosobášiť, no ja mám exekúciu .Priateľ má dom a auto. Po svatbe…

Podaný návrh na úpravu práv a povinností rodičov k mal. deťom s ktorým nesúhlasim

Dobry den, dnes som nahodou zistila ze moj este manzel podal pred vyse mesiacom na sud navrh na …

Rozvod a dom na hypotekárny úver - ako postupovať?

Pekný deň prajem, Chcem sa opýtať s manželom sme 8rokov dve maloleté deti. Pred nedávnom sme kúpili…

Výživnè - ako dosiahnuť aby ho ex posielal na čas

Dobrý deň, mám otázku ohľadom výživného, mám určené výživné 200€ dieťa, má 3roky a nikdy ho nemám k…