Vypoved

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vypoved

Pracujem v obchode a dostala som vypoved dohodou,vraj davam tovar bez blocka.nieje to pravda.vypoved som nepodpisala a som momentalne na pn.ako mozem dalej postupovat?dakujem

Ivana, 31. 8. 2019, 730x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Zrušenie vyživovacej povinnosti na plnoleté dieta

Dobrý deň obraciam sa s prosbou o radu. Pred pár dňami som dostala list zo súdu otec podal o…

Može ma v dedičskom konaní zastupovať advokát aby som sa vyhol sporom so súrodencami?

Dobry deň, mozete mi prosim odpovedať na otázku, či sa možem dať zastupovať advokátom na dedičskom…

Družka a starostlivosť o dieťa

Dobrý večer. Mal by som otázku ohľadom družky. Pracujem v zahraniči a už vyše mesiaca a pol nič…

Vyživovacia povinnosť na dieťa

Dobrý deň, som právoplatne rozvedená avšak môj bývalí manžel odmieta platiť výživné na nášho syna.…

Ťažký pracovný úraz v Nemecku

Dobrý den ,Pracoval som v Nemeckej Firme ako montér a utrpel som ťažký prac.uraz,polytraumu kde…

Dušan, 22. 3. 2017, 3238x zobrazenie

Právo otca na starostlivosť o deti

Dobrý deň. Som rozvedený 3 roky exmanželka pred dvoma rokmi začala chodiť po krčmách a baroch  …