Výpoved

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výpoved

Dobrý deň ! Chcel by som sa opýtať či je právne v poriadku výpoved,nakoľko ešte stále marodujem,síce od marca,ale vtedy som dostal trombozu do stehna a následne mi na vyšetreniach v nemocnici diagnostikovali rakovinu prostaty.. Tú mi asi pred týždňom vyoperovali,a zajtra idem na kontrolu.

Roman, 27. 10. 2017, 994x zobrazenie

Ako získať dom do OV?

Dobrý deň, pred 18 rokmi som spolu s bratom zdedila rodič.dom. On svoju polovicu dal deťom. Ja som…

Lehota odvolania sa na Krajský súd

Dobry deň. Zaujímalo by ma, aká je lehota v prípade odvolania sa na Krajsky sud, v občiansko…

Prevod vlastníckeho práva

Dobrý deň, s rodičmi sme dohodnutí, že byt, ktorí vlastnia, prepíšu na mňa. Ak by sme byt chceli…

Bazén objednaný ale nedodaný

Dobrý deň,  Chcela by som sa opýtať, že cez portál Bazos.sk som si chcela kúpiť bazén. Žene od…

Ukončenie pracovného pomeru bez pracovnej zmluvy

Od 1.1.2016 pracujem v sukromnej firme. Firma za mna plati odvody a vyplaca mi mzdu. Do dnesneho…

Ak udelím niekomu súhlas na trvalý pobyt v mojej nehnuteľnosti, má dotčný k nehnuteľnosti nejaké práva?

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či vyplývajú nejaké práva k mojej nehnuteľnosti, keď bývam so svojím…