Výpoved

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výpoved

Dobrý deň ! Chcel by som sa opýtať či je právne v poriadku výpoved,nakoľko ešte stále marodujem,síce od marca,ale vtedy som dostal trombozu do stehna a následne mi na vyšetreniach v nemocnici diagnostikovali rakovinu prostaty.. Tú mi asi pred týždňom vyoperovali,a zajtra idem na kontrolu.

Roman, 27. 10. 2017, 952x zobrazenie

"vrátenie peňazí"

Dobrý deň mám takú otázku.Mal som priateľku vydatú podotýkam boli sme spolu 6rokov no a za tých…

Milan, 7. 3. 2017, 2416x zobrazenie

Darovanie nehnuteľnosti vs. predaj nehnuteľnosti

Dobrý deň. Darovala som dcérke dom v juni 2016 Darov.zmluvou & 628 a nasl.Obč.z.Je na liste…

Sprenevera

Dobrý deň, pracovala som v herni kde som spreneverila 25000 euro. Keďže ide o takú vysokú sumu, je…

Trestné oznámenie

V akom prípade sa dá stiahnuť trestné oznámenie? Podala to manželka na muža. Manželka bola zbitá a…

Nezhoda medzi dátumom podpisu výpovede manažérom firmy a dátumom výpovede od personálnej agentúry

Dobrý deň. Prosím o Vašu radu v takejto veci: Výpoveď som mala podpísanú od môjho manažéra vo…

zalozne pravo banky a exekucia

Dobrý deň poprosím o radu ak na nehnuteľnosť má záložné právo banka hypotekárny úver môže exekútor…

Adriana, 27. 1. 2017, 2729x zobrazenie