Výpoveď

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výpoveď

15.5.2017 som podala výpoveď dohodou,ktorá nebola akceptovaná.pisomnu odpoved na žiadosť som nedostala.v zmluve mám uvedenú mesačnú výpovednú dobu.Zamestnavateľ ma chce držať s 2 mesačnou výpovednou dobou. Aj keď v zmluve mám uvedenú 1 mesačnú výpovednú ? Ďakujem

Andrea, 16. 6. 2017, 1140x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Rozvod pre neveru, majetok je na manžela, ako postupovať?

Som 38 rokov vydatá. Majetok je napísaný na manžela a chcem sa rozviesť pre neveru. Nemáme…

Moze si priatel exmanzelky adoptovat moje deti?

Dobry den Som rozvedeny 8rokov s exmanzelkou, podla mna mame dobry vztah, kazdy z nas zije v…

Potrebujem k návrhom na zverenie detí do osobnej starostlivosti a zvýšenie výživného právnika?

Dobrý deň. Chcem podať na súd návrh na zverenie detí do osobnej starostlivosti a návrh na vyzivne,…

Vysporiadanie

Dobrý deň, touto cestou by som Vás chcela poprosiť o právnu radu. Mám dvoch bratou ktorí žijú s…

Skončenie pracovného pomeru vypoveďou

Dobrý deň dostal som vypoveď za porušenie pracovnej disciplíny, pretože som pracoval na dohodu u…

Nesúhlas so zápisnicou - ako možem namietať obsah zápisnice?

Na pojednávaní sudca diktoval do diktafonu čo som hovorila pri vypočúvaní a v zápisnici bolo…