Vymahanie vyživneho

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vymahanie vyživneho

Priatelka ma syna a dceru s ktorou zijem a jej byvali neplati na deti to co ma urcene sudom 50€ posiela nam 10€ na dve deti.dotycny je zivnostnik nikde nepracuje. byvame spolu s detmi v podnajme moj prijem je slaby. Ja mam syna a musim platit 140€ mesacne. Chcem vediet aka je spravna spavodlivost

Jakub, 14. 1. 2019, 811x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

rozvod

Dobrý deň rada by som vedela ako postupovať pri rozvode áno viem napísať na súd poslať 3 kopie toto…

Michaela, 27. 1. 2017, 2524x zobrazenie

vlastnictvo bytu

Dobrý deň, v lete sa so snúbencom berieme a momentálne riešime bytovú otázku. Našli sme byt, ktorý…

Laura, 24. 5. 2017, 1859x zobrazenie

Rozvod

Dobrý deň s manželom sa rozvádzame sme dohodnutý na výzžvnom aj že maloletý syn bude s matkou...…

Mata, 3. 3. 2017, 2310x zobrazenie

Výživné

Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať. Môj priateľ je vdovec, stará sa o 12ročnú dcéru,platí hypotéku,…

Monika, 28. 4. 2017, 2350x zobrazenie

vyhrážanie a rozvod

Dobrý deň, mám problém s mojím manželom, už vyše roka spolu nežijeme, mám iného partnera, neustále…

Jana, 23. 5. 2017, 2338x zobrazenie

Zamietnutie pobytu cudzinca na Slovensku cudzineckou políciou

Dobrý deň chcem sa opýtať - môže cudzinecká polícia zamietnuť trvalý pobyt manželovi Alvánskeho…

Nikola, 14. 12. 2017, 2512x zobrazenie