Vymahanie pohladavky

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vymahanie pohladavky

Zdravim mam taku otazku,,,mal som otvoreny ucet vo vub banka,/studentsky/..tj do 26 rokov...dovrsil som 26 rokov...a od vtedy som ho vobec nepozival ani raz,ani kartu,a teraz tj-po 5 rokov,mi volali s justice instrum,vymahani pohladavok...voci vub banky vraj im idem 176 eur za vedenie uctu...Dakujem

Branislav, 19. 5. 2017, 1079x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Ako postupovať pri vymáhaní pohľadávky?

Prosím o radu.V roku 2014 som bývalému priateľovi požičala postupne 200€. O všetkom mám…

Lucia, 28. 4. 2017, 2461x zobrazenie

Ako dostať zpať požičané peniaze bez zmluvy?

Dobrý den. Mám problém s peniazmi. Požičala som kamarátke veľkú sumu peňazí nemáme to nikde spísané…

Adela, 23. 2. 2017, 2787x zobrazenie

Platobný rozkaz

Prišiel mi platobný rozkaz ja som na neho nereagoval a nepodal som odvolanie na to sa súd…

Preplatenie súdnych poplatok a právnika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či pri vyhraní súdneho sporu mám nárok v plnom rozsahu aj na…

Lucia, 7. 7. 2017, 2832x zobrazenie

Exekúcia od nebankovky

Dobrý deň ja by som sa chcel len opýtať či mi nebanková spoločnosť môže dať exekúciu len na určitú…

Zmluva o pôžičke

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať v auguste som si zobrala úver na svoje pre priateľa terajšieho…

Tatiana, 28. 4. 2017, 2488x zobrazenie