Vymahanie pohladavky

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vymahanie pohladavky

Zdravim mam taku otazku,,,mal som otvoreny ucet vo vub banka,/studentsky/..tj do 26 rokov...dovrsil som 26 rokov...a od vtedy som ho vobec nepozival ani raz,ani kartu,a teraz tj-po 5 rokov,mi volali s justice instrum,vymahani pohladavok...voci vub banky vraj im idem 176 eur za vedenie uctu...Dakujem

Branislav, 19. 5. 2017, 1019x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Ako riešiť exekúcie keď som bez TPP

Dobrý deň, ako mám postupovať - mam exekúcie a som momentálne bez tpp.

Bohumila, 19. 4. 2017, 2328x zobrazenie

Uzera?

Dobry den chcela by som sa spytat ci je mozne aby si nebankova spolocnost Pohotovost mohla vymahat…

Veronika, 9. 2. 2017, 2650x zobrazenie

Ako postupovať pri vymáhaní pohľadávky?

Prosím o radu.V roku 2014 som bývalému priateľovi požičala postupne 200€. O všetkom mám…

Lucia, 28. 4. 2017, 2349x zobrazenie

Žaloba na jednatele společnosti?

Dobrý den,mám dotaz, přes Slovenský inter. obchod sem pořídila nábytek, který byl uhrazen a nebyl…

Lucie, 9. 2. 2017, 2581x zobrazenie

Poštová banka - požička

Dobry deň.pred pár rokmi sme si s mužom vzali požičku 1600 eur.platime po 50 eur a dnes nam bolo…

Andrea, 10. 2. 2017, 2731x zobrazenie

Exekúcia od nebankovky

Dobrý deň ja by som sa chcel len opýtať či mi nebanková spoločnosť môže dať exekúciu len na určitú…