Úver

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Úver

Dobrý deň, potreboval by som poradiť ohľadom môjho problému. Moja bývalá zamestnavatelka na mňa vybrala spotrebný úver. Na som mal byť na jej uvere, k tomu sa vybavovalo aj notarske potvrdenie podpisu. Z tejto zmluvy ale nakoniec nic nebolo, nakoľko po pol roku od jej plynutia som sa dozvedel, ze

Dušan, 16. 11. 2017, 1080x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Môžem žiadať aby ma vyplatili po dedičstve a z akej hodnoty domu?

Dobrý deň, chcem sa poradiť, pred rokom mi zomrela mamina, ktorá vlastnila polovicu nášho domu…

Darovacia zmluva - čo všetko obnáša klauzula "poskytnúť darujúcemu potrebnú pomoc v starobe"?

Dobrý deň, Potreboval by som vysvetliť, či ozrejmiť klauzulu v darovacej zmluve. Ak je tam…

Odhlasenie trvaleho pobytu

Dobry den chcela som sa spytat ci je mozne odhlasit z trvaleho pobytu niekoho kto o tom nevie.…

Jarmila, 22. 8. 2017, 2472x zobrazenie

Vrátenie zálohy za svadobnú hostinu - koronavírus

Dobrý deň, dňa 6.6.2020 sme mali mať svadbu. Pre súčasnú situáciu sme ju chceli zrušiť, zaplatili…

Miroslava, 8. 4. 2020, 2526x zobrazenie

firemny vylet

Prihlasila som sa na zajazd z firmy, koli chorobe som sa ho nezucastnila .Firma bola oboznamena o…

Jana Rakosova, 10. 1. 2019, 1356x zobrazenie

rozdelenie majetku

Dobrý deň, Ja a moja sestra, sme po rodičoch (sme siroty) zdedili 3 izbovy byt a chalupu. Obaja…

Marta, 9. 2. 2017, 2391x zobrazenie