Úraz

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Úraz

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či je nejaká zákonná možnosť vyžadovať si nejaké odškodné, keď sa mi stal úraz v priestoroch jazykovej školy, ktorú navštevujem. Na mokrej podlahe od snehu, ktorý sa do budovy dostal od iných účastníkov kurzu, ma pokĺzlo. Už je to mesiac, čo absolvujem liečbu na vtedy zranené koleno, aktuálne absolvuvávam rehabilitácie, ktoré ak nebudú účinné, hrozí mi operácia menisku. Mám nejak vyrozumieť jazykovú školu o úraze? Ďakujem

Lucia, 21. 2. 2017, 1069x zobrazenie

Nárok manželky na podiel z mojho dedičstva

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, keď idem dediť peniaze po smrti mojich rodičov, má žena právo na nejaké…

Agresivita maloletých v škole

Dobrý deň, som rodič dieťaťa, ktoré navštevuje základnú školu (2.ročník). Máme problém, s ktorým si…

vydedenie deti

som tazko chory a moje deti sa o mna nezaujimaju uz 20 rokov ani teraz v tazkej chorobe ako ich…

Vladmir, 19. 5. 2017, 2426x zobrazenie

Dá sa zobrať späť trestné oznámenie?

Kebyže chcem stiahnuť trestné oznámenie, čo z toho budem mať a dá sa to, keď už bol vypovedať aj on?

Žaloba - kedy je potrebné doložiť písomné dokazy?

Je potrebné ihneď pri podaní žaloby doložiť aj písomné dokazy?

Ručiteľ a premlčacia doba

Dobry den..Prosim vas pekne o radu.. V roku 2003 som podpisal zmluvu o uvere ako rucitel.Dotycny…