Úraz

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Úraz

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či je nejaká zákonná možnosť vyžadovať si nejaké odškodné, keď sa mi stal úraz v priestoroch jazykovej školy, ktorú navštevujem. Na mokrej podlahe od snehu, ktorý sa do budovy dostal od iných účastníkov kurzu, ma pokĺzlo. Už je to mesiac, čo absolvujem liečbu na vtedy zranené koleno, aktuálne absolvuvávam rehabilitácie, ktoré ak nebudú účinné, hrozí mi operácia menisku. Mám nejak vyrozumieť jazykovú školu o úraze? Ďakujem

Lucia, 21. 2. 2017, 1116x zobrazenie

Lehota odvolania sa na Krajský súd

Dobry deň. Zaujímalo by ma, aká je lehota v prípade odvolania sa na Krajsky sud, v občiansko…

Kedy platím daň z predaja nehnuteľnosti?

Dobrý deň,  chcel by som vedieť či budem platiť daň z kúpy nehnuteľnosti, ak nehnuteľnosť…

Môžem sa zbaviť dedičstva?

V roku 2005 som zdedil starý dom v obci po dedovi v pomere 1:20,na dedičskom konaní som sa s…

dlh v zahranici

Dobrý deň, chcem sa spytat jednu otázku. pred pól rokom som odišel z irska kde som 3 roky pracoval,…

Zakúpený tovar z prezentačnej akcie som vrátila, peniaze nedostala

Dňa 5.11.2015 na prezentačnej akcii v Relax Epicentrum v Komárne sme si s manželom zakúpili…

Možem za sestru podať návrh na zvýšenie výživného

Prajem pekný deň, mám 27 rokov a môj problém je taký, že kúpil som si dom aby sme mali celá rodina…