Urad Prace

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Urad Prace

Dobry den prajem chcem sa opytat som vedeny na urade prace 4 mesiace.Moze mi urad prace vyhrazat vyhodenim z evidencia ked neprijmem pracu ktoru mi oni ponukli kedze ja som z okolia Trebisova a oni mi ponukaju pracu v samsungu az v galante?Vobec by som nemohol travit cas s rodinou

Marek, 4. 6. 2017, 2155x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Právo otca na starostlivosť o deti

Dobrý deň. Som rozvedený 3 roky exmanželka pred dvoma rokmi začala chodiť po krčmách a baroch  …

Výživné - kedy zaniká povinnosť platiť?

Dobry den. Moja dcera tento rok maturovala a do 31.8. bola vedena ako student. Od 1.9. ma pracovny…

Ťažký pracovný úraz v Nemecku

Dobrý den ,Pracoval som v Nemeckej Firme ako montér a utrpel som ťažký prac.uraz,polytraumu kde…

Dušan, 22. 3. 2017, 3241x zobrazenie

Dosiahnutie styku s dcérkou

Dobrý deň. Bývalá priateľka mi prestala dávať dcérku. Nie som písaný v rodnom liste, keďže v čase…

Zrušenie vyživovacej povinnosti

Dobrý deň, chcela by som odpoveď na pár otázok týkajúcich sa platenia výživného. Mladší syn v júni…

Fuska a vratenie zalohy

Dobry den mam taku otazocku asi pred 2tyzdnami moj partner zacal pracovat na fusku u mladej rodinky…

Henrieta, 23. 10. 2018, 1781x zobrazenie