Urad Prace

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Urad Prace

Dobry den prajem chcem sa opytat som vedeny na urade prace 4 mesiace.Moze mi urad prace vyhrazat vyhodenim z evidencia ked neprijmem pracu ktoru mi oni ponukli kedze ja som z okolia Trebisova a oni mi ponukaju pracu v samsungu az v galante?Vobec by som nemohol travit cas s rodinou

Marek, 4. 6. 2017, 2107x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Je možné žiadat výživne na dieťa ak nemenovaný má doklady o zaplatení?

Dobrý večer. Prosím Vás, píšem za môjho priateľa. Posielal každý mesiac výživné na svoju dcéru na…

Čo s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý?

Dobrý deň, chcem sa spýtať čo sa dá robiť s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý a končí…

Výpoveď

Môžem sa spýtať, potrebovala by som podať okamžitú výpoveď zamestnávateľovi, ktorý je vo väzbe.…

Laura, 27. 1. 2017, 2478x zobrazenie

Zaplatenie dlžnej sumy za zanedbanie povinnej výživy

Dostal som z prokuratúry návrh na žalobu na okresný súd a chcem sa opýtať, že ešte pred vynesením…

Môže zamestnávateľ siahnuť na plat v roku 2019, keď urobil chybu v roku 2017, tým ze nesprávne

Môže zamestnávateľ len tak v roku, 2019 siahnuť na plat zamestnanca, keď urobil chybu ešte v roku…

Anna, 9. 12. 2019, 1206x zobrazenie

Finančné vysporiadanie v manželstve, ktoré nefunguje z dôvodu nevery manžela, ak manželia ostanú v spoločnej domácnosti.

Som 13 rokov vydatá a manžel má 9 rokov priateľku. Prestal so mnou intímne žiť, komunikovať,…