Štvrtok mám nastúpiť do práce na nočnú ale piatok je sviatok a nechcú nám zaplatiť 6 hod ako sviatok

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Štvrtok mám nastúpiť do práce na nočnú ale piatok je sviatok a nechcú nám zaplatiť 6 hod ako sviatok

Majú narok nám nezaplatil

Viliam, 8. 11. 2017, 999x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Exmanželka mi zabraňuje v styku s dcérou

 S exmanželkou sme rozvedení od februára. Súdom bola určená dcárka jej, pričom po vzájomnej…

Otec na mňa neplatí riadne výživné, iba časť. Ja som nezamestnaná.

Mám 21 rokov, žijem s maminou, ktorá je s otcom rozvedená. Súd mu určil výživné, ale s tým, že mu…

Je potrebná predmanželská zmluva?

Dobrý deň, chcela by som sa informovať o potrebe uzatvorenia predmanželskej zmluvy. Vlastním byt,…

Ťažký pracovný úraz v Nemecku

Dobrý den ,Pracoval som v Nemeckej Firme ako montér a utrpel som ťažký prac.uraz,polytraumu kde…

Dušan, 22. 3. 2017, 3238x zobrazenie

Je možné žiadať o zmenu miestnej príslušnosti súdneho pojednávania?

Dobrý deň, podala som návrh na určenie otcovstva a úpravu rodičovských práv a povinností k…

Môžu ma rodičia bez môjho vedomia vydediť?

Dobrý večer, nedávno sme mali s mamou výmenu názorov a ona mi zrazu povedala, že ma vydedili. Len…