Starostlivost o dieta

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Starostlivost o dieta

Dobry den, S byvalym priatelom cakame dieta. Ked sme sa spolocne dohodli, ze po porode bude nase dieta vylucne v jeho starostlivosti v Norsku (je tiez Slovak ale v Norsku zije, ja na Slovensku), je potrebne to niekde oficialne potvrdit alebo to dat na sud, i ked s tymto postupom obaja suhlasime?

Katarina, 21. 3. 2019, 752x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Výživné na maloleté dieťa - z čoho sa vypočíta?

Dobrý deň,mám taký problém, že sa chystám rozvádzať s manželom.Máme spolu maloletú dcéru , ktorá…

Katarína, 26. 1. 2017, 2512x zobrazenie

Zapretie otcovstva - nemanželský syn

Dobrý deň, počas trvania manželstva sa mi narodil nemanželský syn. S manželom sme v rozvodovom…

Klaudia, 20. 2. 2017, 2495x zobrazenie

Nefunkčné manželstvo - ako sa zbaviť BSM?

Dobrý deň. Som ženatý od roku 1993, od roku 2002 nežijeme s manželkou v spoločnej domácnosti, nie…

Ján, 19. 4. 2017, 2867x zobrazenie

Uprava styku dietata s otcom a vyzivne

Dobry den,potrebujem vediet ak sud zveril do opateri nase dieta mne, ci ezistuje pre otca dietats…

Zuzana, 17. 7. 2017, 2288x zobrazenie

Výživné na maloleté deti

Dobrý deň,prosim o radu,exmanžel mi odmieta zaplatiť výživné na dieťa stanovene súdom v plnej výške…

Lenka, 13. 11. 2017, 2405x zobrazenie

Ako postupovať pro rozšírení BSM?

Dobrý deň, manželka získala už počas trvania nášho manželstva dom s pozemkom v ktorom žijeme a to…