spoluvlastnictvo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
spoluvlastnictvo

Dobrý deň, p. advokát, Po starých rodičoch sme zdedili ornú pôdu (parcela registra E). Je nás spolu 15 vlastníkov. Môže niektorý z nás predať pôdu alebo jej časť bez súhlasu ostatných vlastníkov? Ďakujem za Vašu odpoveď, Pekny den, Nikoleta

Nikoleta, 12. 3. 2019, 794x zobrazenie

Súdne poplatky pri odstúpení výkonu súdneho rozhodnutia exekútorovi

Dobrý deň, na základe súdneho rozhodnutia mal predávajúci (firma) vyplatiť kúpnu cenu vráteného…

Ako zúžiť BSM pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobrý deň, chcem sa prosím opýtať na riešenie tejto situácie - kúpnou zmluvou kupujem rodinný dom,…

Súdny výkon rozhodnutia po trojročnej premlčacej lehote - rozhodnutie o dopravnom priestupku

Rozhodnutie o dopravnom priestupku zo dňa 3.7.2006 sa stalo vykonateľným 18.7.2006. Oprávnený podal…

Ako získať dom do OV?

Dobrý deň, pred 18 rokmi som spolu s bratom zdedila rodič.dom. On svoju polovicu dal deťom. Ja som…

Nezaplatenie energii mojich rodičov

Mám problém a neviem čo mám robiť. Zo súdu mi prišiel rozsudok, že mám spolu s rodičmi zaplatiť …

zneuzitie osobnych údajov

Ako mám postupovat? Dnes som obdrzala list od Vseob. zd. poist.-rocné zúct...vraj som vykonávatelka…

Andrea, 22. 9. 2017, 2447x zobrazenie